Redakcja „Press” poinformowała o żenującej wpadce, którą zaliczyć miała TVP. Według serwisu, część widzów zobaczyła obraźliwy napis podczas niedzielnego wydania „Wiadomości”. Sytuacja wyglądała jak atak hakerski. Prawda jest jednak zupełnie inna i wskazuje na chamską manipulację redaktora. 

Według „Press” widzowie TVP mogli zobaczyć napis „Pierdy opowiadasz” podczas prowadzonego przez Krzysztofa Ziemca programu. Serwis poinformował, że usterka wystąpiła najprawdopodobniej tylko w wielkopolskim Śremie i została usunięta dopiero po zakończeniu „Wiadomości”.

Internauci szybko podchwycili temat i zaczęli sugerować, że za wpadką stoją hakerzy. Napis miał być wyrazem wewnętrznego sabotażu w TVP.

Ostatecznie jednak nikt spoza redakcji „Press” nie zgłaszał podobnej usterki. Jeden z internautów zauważył, że w tym samym czasie co „Wiadomości” na innym kanale nadawana była „Rodzinka.pl”. W programie padało hasło „pierdy opowiadasz”. Miało ono, na skutek zbyt szybkiego przerzucania kanałów, nałożyć się na obraz TVP, oglądany przez dziennikarzy serwisu.

Odpowiedź prosta: redaktor ma kiepskie TV. Skakał po kanałach i pozostał tekst z Rodzinki.PL (10:29) w TVP2 – poinformował internauta.

Redaktor natychmiast został oskarżony o celową manipulację w celu kompromitacji publicznej telewizji.

Fot: Andrzej Skworz

źródło: NaTemat, WP Wiadomości

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również

Zobacz również