Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze

Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze Źródło: Pikio.pl

TVP przekazało informację o tragicznym wydarzeniu, do jakiego doszło podczas jazdy gości weselnych. Autokar pełny gości miał wypadek, który kosztował życie kilka osób. Detale wydarzenia są zatrważające.

TVP podało wiadomości o zdarzeniu, do jakiego doszło podczas transportu weselników. Autokar próbował wykonać prosty manewr, jednak skutki okazały się fatalne. Pojazd spowodował wypadek, w wyniku którego zmarło kilka osób. Tego zdarzenia można było uniknąć.

TVP o wypadku autokaru. Skutki zdarzenia są fatalne

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Indiach, w dystrykcie Kurnool, niedaleko miasteczka Veldurthi. Właśnie tamtejszą trasą przejeżdżał autokar. Miał przewieść gości weselnych na autostradzie łączącej miejscowości Bengaluru z Hyderabadem jednoślad. Prosty manewr poszedł jednak nie po myśli kierowcy.

Pojazd z weselnikami nagle wymknął się spad kontroli i wpadł na barierki oddzielające pasy ruchu do jazdy w przeciwnych kierunkach. Na tym jednak koniec - w efekcie zderzył się z jadącym z naprzeciwka SUV-em. 

Jak podaje TVP, w autokarze znajdowało się 20 osób. W większości byli to członkowie jednej rodziny. Właśnie wracali z miasta Anantapur do wioski Ramapuram w dystrykcie Jogulamba Gadwal. Na ratunek poszkodowanym natychmiast ruszyli inni kierowcy, którzy zobaczyli całe zdarzenie. W wyniku zdarzenia zmarło 13 osób. Wszyscy z nich mogliby przeżyć, gdyby nie jedna ważna rzecz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragedia weselników była spowodowana przez okropną rzecz. Każdy kierowca powinien się tego wystrzegać

Z informacji przekazanych przez TVP wynika, że policjanci za przyczynę wypadku uważają nadmierną prędkość autokaru. To właśnie przez nią wyprzedzenie innego pojazdu spowodowało przebicie się przez barierki i stłuczkę z samochodem osobowym. Nadal trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia.

Chociaż drogi w Indiach uchodzą za jedne z najbardziej niebezpiecznych na świecie, warto pamiętać o przestrzeganiu prędkości również w Polsce. Nie bez przyczyny obowiązujące prawo drogowe nakazuje jechać z określoną, czasem dość niską prędkością. Dzięki temu można uniknąć takich właśnie tragedii, bowiem kierowca i inni uczestnicy ruchu drogowego mają więcej czasu na reakcję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo intymne wyznanie Dominiki Gwit wprawiło fanów w osłupienie. Tysiące zbierały szczęki z podłogi
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Napastnicy wtargnęli do kościoła i zaczęli strzelać. Sześć osób nie żyje, burkińska tragedia!
  4. Nauczyciele bili Wojciechowską do krwi. Pokazała jakie ma wykształcenie, dokumenty zwalają z nóg
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News