TVP przekazała porażającą wiadomość o wypadku na Dolnym Śląsku. Nie żyje chłopiec

TVP przekazała porażającą wiadomość o wypadku na Dolnym Śląsku. Nie żyje chłopiec Źródło: screen/youtube/

TVP podała wstrząsające dla wszystkich informacje. To niesamowita tragedia, po której z pewnością ciężko będzie się pozbierać. Na Śląsku miał miejsce śmiertelny wypadek. Służby nieustannie pracują na miejscu zdarzenia, chcąc poznać wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczące zdarzenia.

TVP przekazało tragiczne informacje. Na Dolnym Śląsku doszło do wypadku, w wyniku którego zginął mały chłopiec. Funkcjonariusze wciąż starają się rozpracować dokładne przyczyny wypadku. Pojawiły się wstępne ustalenia prokuratury, które pozwalają przybliżyć nieco, kto doprowadził do tragedii.

Wstrząsające informacje TVP 

W mediach pojawiły się mrożące krew w żyłach doniesienia. W Pilawie Górnej w województwie dolnośląskim, na skrzyżowaniu ulicy Groszowickiej z wojewódzką drogą nr 382 doszło do tragicznego wypadku. 46-letnia kobieta podróżowała mazdą wraz z 9-letnim chłopcem. Zupełnie niespodziewanie mazda zderzyła się z audi, którym kierował 20-letni mężczyzna. 

Siła uderzenia była na tyle duża, że małego chłopca nie dało się uratować. Stan 46-latki był bardzo ciężki i wymagał niezwłocznej opieki medycznej. Ze względu na liczne obrażenia zagrażające jej życiu, kobieta została zabrana do szpitala śmigłowcem z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 20-letni kierowca audi nie odniósł poważniejszych obrażeń, w związku z czym jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. 

Policja bada przyczyny wypadku

Niezwłocznie na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji wraz z prokuratorem, którzy zaczęli badać przyczyny wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letnia kobieta kierująca mazdą wymusiła pierwszeństwo na kierowcy audi w wyniku czego, 20-latek nie zdążył zareagować. Z potwierdzonych informacji wiadomo, że mężczyzna nie był pod wpływem żadnych środków odurzających. Policja nie ustaliła jednak jeszcze, czy zarówno 46-latka jak i 20-latek poruszali się z odpowiednią prędkością.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

[view-gallery id=377264 

Informacje podawane przez TVP nie są jedynymi tragicznymi ostatnich dni 

Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu, na drodze w stronę Częstochowy, również doszło do zderzenia aż 3 pojazdów. W wyniku tragicznego zdarzenia zginął 79-letni mężczyzna i jego 66-letnia pasażerka. Kobieta zginęła na miejscu, natomiast mężczyzna mimo reanimacji, zmarł chwilę po przewiezieniu do szpitala. Pozostali dwaj kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Policja ustaliła, że prawdopodobną przyczyną zderzenia, była nieostrożność jednego z kierowców oraz zbyt duża prędkość, z jaką się poruszał. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Już nie nauczyciele. Kolejna grupa zawodowa zapowiada strajk
  4. Po zawieszeniu strajku część nauczycieli domaga się dymisji Broniarza
  5. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  6. Wygląda to bardzo źle. Niepokojąca prognoza pogody na dzisiejszy wieczór, uważajcie
     

Źródło: TVP.INFO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News