Wybuch szału w show TVP. Wielkie pajacowanie

Wybuch szału w show TVP. Wielkie pajacowanie Źródło: youtube.com/tvp

Uczestnik show TVP nie wytrzymał. W trakcie emisji najnowszego odcinku zyskującego popularność show telewizji Publicznej jeden z tancerzy, biorących udział w produkcji, postanowił powiedzieć na wizji to, co czuje. Takiego wybuchu szczerości i agresji nie mógł spodziewać się żaden z pracowników stacji. W złości gwiazdor powiedział o "wielkim pajacowaniu".

Pracownicy TVP byli w szoku. W trakcie najnowszego odcinka tanecznego show - Dance Dance Dance doszło do niespodziewanego i niekontrolowanego wybuchu agresji, o którym mówią wszystkie media plotkarskie w Polsce. Jeden z celebrytów, biorący udział w zmaganiach na parkiecie, nie wytrzymał wielkiej presji występowania w programie i całkowicie stracił nad sobą panowanie. Czy reakcja mężczyzny była przesadzona?

Skandal w show TVP. Uczestnik Dance Dance Dance stracił panowanie nad swoimi nerwami

Uczestnikiem, który zdecydował się na manifestację swoich uczuć w trakcie programu na żywo, był Emil Gankowski. Tancerz zauważył, że kamerzyści TVP są bardzo nachalni i przeszkadzają w prowadzeniu prób do kolejnych odcinków serii.

– Denerwuje mnie to, że musimy pajacować przed kamerami w momencie, kiedy nie mamy czasu na trening – powiedział Gankowski.

Po tym, jak uczestnik zwrócił uwagę operatorom TVP, że nie są mile widziani na sali prób, postanowił wyjść i z hukiem zamknąć drzwi. Widzowie, uczestnicy programu, jak też szefostwo stacji nie spodziewało się tak nagłego wybuchu agresji ze strony uczestnika, który do tej pory nie okazywał swoich negatywnych uczuć względem produkcji,

Czy TVP wyciągnie konsekwencję?

Nie da się ukryć, że zachowanie Gankowskiego jest bardzo niespotykane. Kamery telewizyjne są częstymi gośćmi sal treningowych, o czym mogli przekonać się uczestnicy Tańca z Gwiazdami. Zarówno w przeszłości na antenach TVN, jak i obecnie, kiedy show emitowane jest na Polsacie, operatorzy często goszczą na salach treningowych, gdzie śledzą z zapartym tchem postępy ulubieńców widzów.

Czy uczestnik Dance Dance Dance przeprosi za swoje zachowanie i wytłumaczy się widzom, czemu zdecydował się na tak otwarty atak? A może tancerz ma racje i to obecność kamerzystów jest czynnikiem, który skutecznie utrudnia pracę na planie produkcji?

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat
  6. Po raz pierwszy w historii, kultowa komedia dzisiaj w telewizji. TVN będą oglądać miliony

Źródło: Najwyższy Czas!

Następny artykuł