Wstrząsające nagranie na TVP. Wykorzystał kobietę w biały dzień

Wstrząsające nagranie na TVP. Wykorzystał kobietę w biały dzień Źródło: .

TVP pokazało wstrząsające nagranie. Widzowie byli zszokowani tym, co zobaczyli. Mężczyzna wykorzystał kobietę w biały dzień i uciekł z miejsca zdarzenia.

TVP pokazało szokujące nagranie. Mężczyzna widniejący na nim dopuszcza się przestępstwa, a potem ucieka. Policja poprosiła o pomoc w znalezieniu sprawcy, jednak nikt nie spodziewał się takiego zwrotu wydarzeń. 

TVP pokazuje szokujące nagranie. Policja prosi o pomoc

Do zdarzenia doszło 8 maja około godziny 17 w Bydgoszczy. Działo się to przy ulicy Nadrzecznej na wysokości wejścia na teren ROD „Związkowiec”. Na nagraniu widać, jak około 20-letni mężczyzna podchodzi do kobiety i dopuszcza się "innej czynności seksualnej". Następnie ucieka z miejsca zdarzenia, nieświadomy, że wszystko zostało nagrane na monitoringu miejskim. Policja w trybie natychmiastowym opublikowała nagranie w sieci i poprosiła użytkowników o pomoc w odnalezieniu sprawcy. 

Znana jest wielka moc Internetu i internautów, więc tym razem policja też liczyła, że dzięki temu przestępca szybko zostanie złapany. Jednakże stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Na policję sam zgłosił się przestępca po tym, jak w sieci zobaczył, że jest poszukiwany w całej Polsce. Mężczyzna przyznał się do ataku.

-Mężczyzna zostanie rozliczony. Zostanie zatrzymany. Prawdopodobnie jutro usłyszy zarzuty karne w prokuraturze – powiedział komisarz Przemysław Słomski z bydgoskiej policji

Policja zamieściła nagranie w sieci i poprosiła internautów o pomoc

Krótko po napaści policja zamieściła nagranie z monitoringu w sieci i liczyła na pomoc niezawodnych internautów. 

-Bydgoscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 8.05.2019r. przed godz. 17:00 w Bydgoszczy przy ulicy Nadrzecznej 3. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby - policja z Bydgoszczy tą informacją na Twitterze zaangażowała obywateli do wspólnych poszukiwań. 

Jednak reakcja na nagranie, ku zdziwieniu wielu osób, nie była potrzebna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mężczyzna sam stawił się po południu do komisariatu na bydgoskim Błoniu - przekazał w dniu dzisiejszym komisarz Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Tym samym poszukiwania zostały zakończone. Prawdopodobnie młody mężczyzna usłyszy zarzuty karne w prokuraturze za dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym. Policja apeluje o zachowanie ostrożności. Widząc coś niepokojącego, należy to natychmiast zgłaszać odpowiednim służbom. 

  1. Joanna Liszowska ROZWODZI się ze szwedzkim milionerem! Znamy szczegóły rozwodu
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. Kuba nie żyje. TVN poinformował, że został wcześniej wywieziony i pobity
  4. Zmarł, tragiczne informacje Polsatu. Wystawił głowę przez okno, nie zauważył co było przed nim
  5. To jest skandal! Tak wygląda grób Jana Olszewskiego, po prostu nie do pomyślenia
  6. Tak wygląda wnuk Wodeckiego. Wielu może się rozpłakać, gdy go zobaczy

źródło: TVP Info

Następny artykuł