"Mamo pomóż mi". TVP wyemitowała film o wstrząsających ostatnich chwilach życia Joanny Gibner

"Mamo pomóż mi". TVP wyemitowała film o wstrząsających ostatnich chwilach życia Joanny Gibner Źródło: TVP Info

TVP wyemitowało nagranie, mrożące krew w żyłach. Dzięki materiałowi, możemy poznać kilka wstrząsających szczegółów na temat ostatnich chwil Joanny Gibner. Ciężko sobie wyobrazić, że ktoś dopuścił się tak bestialskiej zbrodni.

Na stronie TVP pojawił się krótki film o wstrząsającej treści. Kilkuminutowy dokument zawarł w sobie wiele szczegółów dotyczących morderstwa Joanny Gibner. Od tragicznego zdarzenia minęło wiele lat, jednak wciąż najważniejsza kwestia nie pozwala o tym zapomnieć. Jej rodzina nieustannie cierpi.  

TVP publikuje wstrząsające nagranie 

Film trwający zaledwie 9 minut ze szczegółami przedstawił, przez co przeszła Joanna tuż przed śmiercią. Matka kobiety wyjawiła całą prawdę na temat morderstwa i opisała, jak to wszystko wyglądało. 

- Asię tak rzucił, najpierw zamroczył, w głowę bił, krew się lała, a później złapał za gardło i dusił do upadłego. Kiedy dusił, to mówił – o, jeszcze się zsikała na koniec swojego życia - wyznaje kobieta. 

Wspomina również ostatnie słowa swojej córki, jakie ta do niej wypowiedziała niedługo przed tragedią.

- Mamo pomóż mi, bo ja już z nim i tak nie będę, on mnie za gardło złapał - wspomina.

Joanna została zamordowana 1996 roku mając 23 lata, zaledwie 3 tygodnie po tym, jak zawarła związek małżeński. Dopiero po wielu latach wyszło na jaw, że sprawcą był jej mąż, który, choć początkowo udawał zrozpaczonego, postanowił przyznać się do winy, wyjawiając najgorsze szczegóły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bliscy Joanny wciąż nie mogą zapomnieć 

Mimo że mężczyzna przyznał się do wszystkiego, opowiedział co i w jaki sposób zrobił z żoną oraz kto był jego pomocnikiem, ciała do dziś nie udało się odnaleźć. Mężczyzna wyjawił, że zmasakrowane zwłoki umieścił w podróżniczej torbie, a ją następnie wrzucił do jeziora, w czym pomógł mu jego starszy brat. Niestety z nieznanych przyczyn, ciała wciąż nie odnaleziono, a policja nie jest w stanie ustalić, co mogło się z nim stać. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Doniesienia mediów nt. żony zabitego Adamowicza porażają. Prokuratura stawia zarzuty, chodzi o oszustwa finansowe
  4. TVN: rząd pilnie wysyła sms-y mieszkańcom 71 powiatów o sytuacji kryzysowej. Może nawet nie być prądu, takie idą burze
  5. Nie było łatwo, ale dziennikarze dotarli do prawdziwej, porażającej kwoty emerytury Głódzia. Wierni złapią się za głowy
  6. Dramatyczne informacje Polsatu. Na zachodzie Polski rozszalał się pożar, z którym walczą 32 zastępy straży pożarnej

Źródło: TVP.INFO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News