Bez nazwy-1
screen/youtube/TVP Info
Patryk Korzec - 29 Października 2018

To koniec Cejrowskiego w TVP? Kurski będzie miał kłopoty za to co powiedział

TVP po raz kolejny musi się zmagać z ogromnymi problemami. W ostatnim czasie Telewizję Polską atakują zarówno niezadowoleni widzowie, jak i polityczna opozycja PiS, a teraz jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu na antenie powiedziała coś, z czego Jackowi Kurskiemu ciężko się będzie wytłumaczyć. 

TVP nie cieszy się w ostatnim czasie szczególną sympatią Polaków. Wciąż dochodzi tam do kolejnych skandali, które nie podobają się widzom. Telewizja bezustannie oskarżana jest o również o stronniczość i bezwzględne podporządkowanie się partii rządzącej, co spotyka się z głośnymi protestami. Ostatnio przed kamerami po raz kolejny doszło do szokującej sytuacji, która może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy, Wojciech Cejrowski, zdecydował się powiedzieć coś, z czego ciężko będzie się telewizji wytłumaczyć.

Wojciech Cejrowski kontrowersyjnie o Tęczowym Piątku

Wojciech Cejrowski jest stałym komentatorem programu "Minęła 20", który emitowany jest przez TVP Info. Dziennikarz często pozwalał sobie na kontrowersyjne wypowiedzi na antenie Telewizji Polskiej, jednak tym razem powiedział coś, z czego prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu ciężko będzie się wytłumaczyć. Dzień przed akcją Tęczowy Piątek, Wojciech Cejrowski skomentował pomysł jako "atak pedofilski". Dodatkowo stwierdził, że uczniowie są "szkoleni do zboczonych czynności seksualnych". Jakby tego było mało, mężczyzna wyciągnął kartkę ze skandalicznym napisem. - Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci - głosił zademonstrowany napis. Na odpowiedź zwolenników akcji nie trzeba było długo czekać. Organizacja Miłość Nie Wyklucza zorganizowała szybką akcję, która miała zachęcić Polaków do głośnego wyrażania swojego sprzeciwu wobec homofobii oraz zachęcić do wysyłania skarg do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej

Kontrowersje wokół Wojciecha Cejrowskiego

Organizacja głośno wskazywała, iż "podczas audycji doszło do pogwałcenia zasad obiektywizmu, oddzielenia informacji od komentarza, szacunku i tolerancji oraz wolności i odpowiedzialności". Natychmiast pojawiło się wiele deklaracji widzów, którzy zdecydowali się na wysłanie swojego wniosku do KRRiT, przez co Jacek Kurski może mieć poważne kłopoty. Nie jest t pierwszy raz, kiedy postać Wojciecha Cejrowskiego wzbudziła kontrowersje wśród Polaków. Niedawno głośno było o publicznych spekulacjach mężczyzny dotyczących afery w IMGW, którą chciał nazwać "Homo Haremem" lub "Homo Burdelem" oraz o stwierdzeniu w "Minęła 20", że Hillary Clinton "rozpuszczone rączki dziecka smarowała na nos".ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Jak się odkochać? Jak poradzić sobie z rozstaniem?
  2. MUSIELI UŚPIĆ STAREGO PSA. PRZED ZASTRZYKIEM ZROBILI DLA NIEGO COŚ CUDOWNEGO
  3. Tragiczna śmierć wybitnej Polki. Zginęła w katastrofie
  4. Absurdalne wyjaśnienie dla wszystkich wypadków SOP. Śmiać się czy płakać?
  5. Największy przeciwnik Kaczyńskiego kiedyś go… POPIERAŁ! Polacy przecierają oczy
Bogumiła WanderWstydliwe sekrety największej legendy TVP wyszły na jaw! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News