Gdy w niedzielę o 19:30 włączycie TVP, opadną Wam szczęki. Stacja przygotowała dla widzów prawdziwą petardę

Gdy w niedzielę o 19:30 włączycie TVP, opadną Wam szczęki. Stacja przygotowała dla widzów prawdziwą petardę Źródło: .

TVP przygotowało dla swoich widzów prawdziwą petardę, którą będzie można zobaczyć już jutrzejszego wieczoru. Gdy widzowie o 19.30 włączą telewizję publiczną, ich oczom ukaże się coś, czego do tej pory nie widzieliśmy nigdy. Zanosi się na wielką niespodziankę.

TVP przygotowała dla swoich widzów prawdziwą niespodziankę, która z pewnością zaskoczy bardzo wiele osób. Niewielu widzów spodziewa się tego, co zostanie pokazane po raz pierwszy już jutro. Dowiedzieliśmy się, że prace nad niesamowitym projektem trwały już od dłuższego czasu, a jego efekty mają wyjątkowo przypaść do gustu wszystkim oglądającym. Na pierwsze recenzje musimy poczekać już tylko kilkanaście godzin.

Dowiedzieliśmy się, że TVP przygotowało wielkie zmiany w zakresie prowadzenia wieczornych Wiadomości. Program będzie wyglądał zupełnie inaczej niż do tej pory, co może być odpowiedzią na głosy wielu Polaków. Niektórzy z nich głośno twierdzili, że w dziennik Telewizji Polskiej wdarła się pewna stagnacja, która powoduje spadki oglądalności. Zarząd telewizji postanowił zareagować na te słowa.

TVP przygotowało prawdziwą niespodziankę

Już od niedzieli 12 maja telewizyjne Wiadomości mają być realizowane zupełnie inaczej niż do tej pory. Program czeka prawdziwa rewolucja, o czym przekonują osoby odpowiedzialne za jego produkcję każdego dnia. Wiele wskazuje na to, że zmiany spodobają się widzom z całego kraju, którzy regularnie śledzą wieści przedstawiane przez dziennikarzy telewizji publicznej.

Okazało się, że program informacyjny otrzyma zupełnie nową oprawę graficzną, która ma sprawić, że będzie odbierany jako serwis znacznie bardziej nowoczesny niż dotychczas. Wiele osób narzekało na to, że Wiadomości są najgorsze pod względem jakości realizacji w porównaniu z większością telewizji w Polsce, w związku z czym producenci podjęli pewne działania.

TVP przedstawia zupełnie nowe Wiadomości

Za produkcję nowej oprawy graficznej odpowiedzialny jest ponoć sam Tomasz Bagiński, polski producent, który odpowiadał za tworzenie grafik do znanych polskich filmów, a obecnie jest zajęty pracą nad serialem Wiedźmin dla serialu Netflix. Zmianie ma ulec również muzyka w czołówce, która została stworzona przez Adama Skorupę.

- Starałem się stworzyć muzykę hybrydową, po części muzykę orkiestrową, symfoniczną klasyczną znaną z wcześniejszych odsłon wiadomości. Ale jednocześnie musi mieć nowoczesny pazur, wiec jest tam dużo elektroniki, dużo bitów, dużo syntezatorów - powiedział dźwiękowiec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To jest rewolucyjna zmiana scenografii studia oraz oprawy graficznej i muzycznej naszego sztandarowego programu informacyjnego. Jako pierwsi w Polsce, w tej skali wprowadzamy technologię Virtual Window, a także rozszerzoną rzeczywistość - dodaje Jarosław Olechowski z TVP, który chwali nowy projekt i nie ukrywa, że jest przekonany, że zdobędzie on sympatię widzów już w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wyznanie Kory. To mogła powiedzieć TYLKO osoba, która w życiu przeszła prawdziwe piekło. Będziecie płakać
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Napastnicy wtargnęli do kościoła i zaczęli strzelać. Sześć osób nie żyje, burkińska tragedia!
  4. Nauczyciele bili Wojciechowską do krwi. Pokazała jakie ma wykształcenie, dokumenty zwalają z nóg
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News