TVP straciło kolejnego wybitnego artystę, który odpowiedzialny był za wiele wspaniałych spektakli Teatru Telewizji. Nagła wieść o jego śmierci wstrząsnęła tysiącami Polaków. Na naszych oczach odeszła kolejna prawdziwa legenda.

Piotr Szulkin był wybitnym artystą i reżyserem, który w swojej twórczości nie zamykał się w żadnych ramach. Jego twórczość została wielokrotnie nagrodzona zarówno w Polsce, jak i na świecie. Na swoim koncie ma wile filmów pełno oraz krótkometrażowych. Był również reżyserem spektakli Teatru Telewizji emitowanego w TVP.

Piotr Szulkin był najwybitniejszym reżyserem Teatru Telewizji w TVP. Jego spektakle oglądały miliony widzów, którzy byli pod wrażeniem jego ogromnego talentu i niewyobrażalnych umiejętności.

TVP w żałobie

Czarna lista śmierci wybitnych Polaków cały czas się powiększa. Teraz do tego wybitnego grona, które niestety już nas opuściło, dołączył legendarny reżyser i artysta Piotr Szulkin. Pierwszą osobą, której nazwisko znalazło się na niej, był wybitny perkusista Tomasz Grzyb. Już kilka dni później całą Polską wstrząsnęła informacja o śmierci Kory. Następny dzień przyniósł nam wieści o śmierci światowej sławy Tomasza Stańko. Kolejna na liście była wspaniała uczona Daria Dzielska oraz dziennikarz Igor Miecik.

Informacje o śmierci Szulkina przekazała Monique Lehman, córka Henryka Chmielewskiego, który znany jest szerzej jako Papcio Chmiel, twórca Przygód Tytusa, Romka i Atomka. Śmierć tak wielkiego artysty, jak Szulkin jest potwornym ciosem, zarówno dla rodziny, jak i fanów jego twórczości również cała stacja TVP bez wątpienia odczuje tą potwornąstratę.

PRZECZYTAJ: Andrzej Duda stracił wszystko. Polityczna kariera wisi na włosku

PRZECZYTAJ: Urodziny Macierewicza zrujnowane! Próbowali przeprowadzić szturm

PRZECZYTAJ: Ujawniono największy przekręt rządu PiS! Wyborcy im tego nie darują

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]


Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

źródło: onet.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.