TVP w żałobie. Nie żyje czołowa postać stacji

TVP w żałobie. Nie żyje czołowa postać stacji Źródło:

Pracownicy TVP pogrążyli się w żałobie. Nie żyje jedna z czołowych postaci stacji, która pracowała w niej od wielu lat. Kobieta zginęła tragiczną śmiercią podczas próby uratowania życia 7-letniego chłopca.

Anna Kusztal-Skrobska postanowiła spędzić długi weekend w Sobieszewie. Wybrała się tam z rodziną, aby na chwilę odpocząć od medialnego zgiełku. Na co dzień pracowała bowiem w Biurze Marketingu w dziale PR Telewizji Polskiej.

Nie żyje uwielbiana pracownica TVP

Niestety w czasie jednego z wieczorów spędzonych na plaży doszło do tragedii. Kusztal-Skrobska zobaczyła, że fale porywają małego chłopca, któremu postanowiła pomóc. Chociaż dziecko ostatecznie udało się ocalić, sama pracownica TVP zginęła pod wodą. W akcji ratunkowej brały udział liczne służby, jednak nikomu nie udało się jej pomóc na czas. Kusztal-Skrobska osierociła niestety 14-letnią córkę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Gwiazda Klanu w szpitalu! Lekarze walczą o jej życie

Szokująca, tragiczna śmierć. TVP żegna Annę Kusztal-Skrobską

- Dla nas wszystkich, zwłaszcza tych, którzy znali Anię osobiście, jest to wielka i bolesna strata. Zginął pogodny, życzliwy i dobry człowiek - napisali oficjalnie przedstawiciele Telewizji Polskiej, żegnając doskonałą pracownicę i dobrą przyjaciółkę. My także przesyłamy rodzinie zmarłej szczere kondolencje.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lepper zawdzięczał mu wszystko. Teraz pójdzie siedzieć na długie lata
  2. Nie żyje ikona światowej mody. Popełniła samobójstwo
  3. Historyczny przełom ws. Smoleńska! Ujawniono wstrząsające fakty
Następny artykuł