TVP
Wiadomości Pikio - 6 Czerwca 2018

TVP w żałobie. Nie żyje czołowa postać stacji

Pracownicy TVP pogrążyli się w żałobie. Nie żyje jedna z czołowych postaci stacji, która pracowała w niej od wielu lat. Kobieta zginęła tragiczną śmiercią podczas próby uratowania życia 7-letniego chłopca.

Anna Kusztal-Skrobska postanowiła spędzić długi weekend w Sobieszewie. Wybrała się tam z rodziną, aby na chwilę odpocząć od medialnego zgiełku. Na co dzień pracowała bowiem w Biurze Marketingu w dziale PR Telewizji Polskiej.

Nie żyje uwielbiana pracownica TVP

Niestety w czasie jednego z wieczorów spędzonych na plaży doszło do tragedii. Kusztal-Skrobska zobaczyła, że fale porywają małego chłopca, któremu postanowiła pomóc. Chociaż dziecko ostatecznie udało się ocalić, sama pracownica TVP zginęła pod wodą. W akcji ratunkowej brały udział liczne służby, jednak nikomu nie udało się jej pomóc na czas. Kusztal-Skrobska osierociła niestety 14-letnią córkę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Gwiazda Klanu w szpitalu! Lekarze walczą o jej życie

Szokująca, tragiczna śmierć. TVP żegna Annę Kusztal-Skrobską

- Dla nas wszystkich, zwłaszcza tych, którzy znali Anię osobiście, jest to wielka i bolesna strata. Zginął pogodny, życzliwy i dobry człowiek - napisali oficjalnie przedstawiciele Telewizji Polskiej, żegnając doskonałą pracownicę i dobrą przyjaciółkę. My także przesyłamy rodzinie zmarłej szczere kondolencje.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lepper zawdzięczał mu wszystko. Teraz pójdzie siedzieć na długie lata
  2. Nie żyje ikona światowej mody. Popełniła samobójstwo
  3. Historyczny przełom ws. Smoleńska! Ujawniono wstrząsające fakty
Ciężko chore gwiazdy. Zmagają się z okropną chorobą każdego dniaCiężko chore gwiazdy. Zmagają się z okropną chorobą każdego dniaCzytaj dalej
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News