TVP: przerażenie, płacz, krzyk. Chciała zjeść zwierze na żywo, zrewanżowało się

TVP: przerażenie, płacz, krzyk. Chciała zjeść zwierze na żywo, zrewanżowało się Źródło: .

TVP opublikowało nagranie, które w jednej chwili wywołało niezwykły wachlarz emocji u każdego widza. To, co się stało podczas nagrywania filmu, bez wątpienia na długo zostanie w pamięci internautów. Sama autorka osiągnęła to, do czego bez wątpienia dążyła, czyli potężny rozgłos, lecz na pewno za cenę wyższą, niż myślała.

TVP upubliczniło na swojej stronie internetowej pewne nagranie, które od pewnego czasu robi prawdziwą furorę na portalach społecznościowych na całym świecie. To, co się wydarzyło przed kamerą, bez wątpienia budzi ogromne, choć skrajne emocje. Śmiech, niedowierzanie, satysfakcja i zażenowanie to zaledwie kilka z nich. Światowy Internet aż huczy od komentarzy.

O autorce nagrania można powiedzieć jedno - osiągnęła to co chciała, czyli rozgłos i popularność. Można jednocześnie jednak powątpiewać, czy zamierzała w tym celu aż tak się poświęcić. To, co zrobiła, jedni nazwaliby spontanicznym występem, inny zaś czystą głupotą. Jakby tego ostatecznie nie nazwać, faktem jest, że blogerka internetowa chcąc zwiększyć popularność swojego kanału, zdecydowała się zjeść przed kamerą żywą ośmiornicę. Zwierzę nie pozostało jej jednak dłużne i odwdzięczyło się w niezwykle bolesny sposób.

TVP upubliczniło nagranie. Tysiące osób nie dowierzają

Pewna młoda kobieta pochodząca z Chin, a konkretnie Lianyngang nad Morzem Żółtym, od pewnego czasu prowadziła własnego vloga. Aby zwiększyć oglądalność swojego kanału postanowiła przeprowadzić transmisję na żywo, jednak nie mogła ona być pospolita i nudna. Chciała zrobić coś spektakularnego i szokującego. Z pewnością zjedzenie żywej ośmiornicy można zaliczyć do takich czynności, jednak jest to również niewyobrażalnie okrutne i bezmyślne.

Gdy chwyciła żywą ośmiornicę i jedną z jej macek w zęby, aby w krótkiej chwili poddać ją konsumpcji, stało się coś dla niej nieoczekiwanego. Zwierze postanowiło się bronić i mackami przyssało się do twarzy oprawcy. Ta, nie mogąc ich oderwać, wpadła w panikę - krzyczała i płakała do kamery, próbując zdjąć ze swojego policzka stworzenie, które postanowiło nie poddać się bez walki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z reguły ośmiornice używają przyssawek, aby schwycić ofiarę i  w ten sposób nie pozwolić jej uciec, więc ich przyssawki trzymają naprawdę mocno. W tym wypadku najprawdopodobniej był to jedynie odruch obronny, lecz robił piorunujące wrażenie. TVP pokazało całe nagranie z tego incydentu, który natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie internautów. Ostatecznie dziewczynie udało się oderwać zwierzę od policzka, jednak jej przerażenie wszyscy zapamiętają na długo. Wszak osiągnęła swój cel - nagranie stało się hitem Internetu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Marta Kaczyńska nie będzie zadowolona. Były mąż wypowiedział się w kontrowersyjnej sprawie
  2. Nie żyje znana polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: TVP

Następny artykuł