TVP pilnie podało wstrząsającą wiadomość. Artysta umarł nagle na oczach publiczności

TVP pilnie podało wstrząsającą wiadomość. Artysta umarł nagle na oczach publiczności Źródło: Screenshot z PAP/EPA/LECO VIANA

TVP podało właśnie wstrząsającą informację, która miała miejsce dosłownie kilka godzin temu. Na oczach tysięcy osób artysta nagle przewrócił się, aby chwilę później skonać. Medycy starali się go reanimować, ale bezskutecznie. Fani są zdruzgotani.

TVP poinformowało widzów o tragicznej śmierci 26-letniego artysty, który miał fanów niemal na całym świecie. W trakcie głośnego, medialnego wydarzenia nagle stracił równowagę, a następnie bezwładnie osunął się na ziemię. Chwilę później zmarł.

TVP powiadomiło o śmierci młodego artysty. Jego zgon spowodował żałobę setek uczestników międzynarodowego wydarzenia

Tragiczna sytuacja wydarzyła się w Sao Paulo. Jak podaje AFP, podczas jednej z ważniejszych imprez świata mody doszło do dramatycznej sceny, która rozegrała się na oczach tysięcy widzów. Model o pseudonimie Tales Soares wszedł na scenę, aby zaprezentować efektowną kreację, którą miał zaskoczyć zgromadzoną publiczność.

Do pewnego momentu wszystko szło tak, jak powinno. Setki połyskujących fleszy, a także piski widowni wskazywały, że zgromadzona publiczność bawi się świetnie podczas Fashion Week.

W pewnym momencie Tales nagle stracił przytomność. Runął z impetem na ziemię, co oczywiście wstrząsnęło publicznością. Ta w jednej chwili dosłownie zamarła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ciągu kilku sekund do modela przybiegli ratownicy, którzy niezwłocznie rozpoczęli reanimację mężczyzny. Niestety nie można było mu pomóc. Zmarł na oczach tysięcy fanów, którzy dowiedzieli się o tym kilka godzin później, gdy w sieci pojawił się oficjalny komunikat SPFW.

 - SPFW dowiedziało się o śmierci modela Talesa Soaresa, który zasłabł podczas pokazu Ocksa - brzmi oświadczenie organizatorów.

Następnie informacja została potwierdzona także przez firmę Ocksa, która nie mogła uwierzyć w to, co się stało.

Tales Soares był utalentowanym artystą, którego kariera nabierała tempa. 26-latek miał przed sobą jeszcze całe życie i grono wiernych fanów, którzy uwielbiali oglądać pokazy z jego udziałem. Impreza Fashion Week w Sao Paulo do samego końca przebiegła w atmosferze żałoby.

Fot.: instagram.com/tales.cotta

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magda Gessler pokazała intymne zdjęcie z mężem. Fani pospadali z krzeseł
  2. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  3. "Cud" przed porodem Meghan Markle! Koniec awantury w rodzinie królewskiej
  4. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  5. Europa wstrzymała oddech. Są nieoficjalne wyniki wyborów w Hiszpanii
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
tvp
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News