Tragiczny wypadek wyjątkowej dziennikarki. Miała przed sobą całe życie, nie żyje

Tragiczny wypadek wyjątkowej dziennikarki. Miała przed sobą całe życie, nie żyje Źródło: fot. pikio.pl

TVP właśnie poinformowało o tragicznej śmierci niezwykłej dziennikarki. Na cały wypadek patrzyła grupa jej znajomych. Żaden z nich nie mógł jej pomóc.

TVP na łamach swojego portalu internetowego poinformowało właśnie o tragicznej śmierci młodej rosyjskiej dziennikarki Margarity Virovy, która pisała dla feministycznego magazynu „Wonderzine”. 25-latka odeszła kilka godzin po tragicznym wypadku, który zdarzył się na oczach jej przyjaciół. Kobieta wypadła z okna położonego na 8 piętrze.

TVP informuje o śmierci niezwykłej dziennikarki

Nie da się ukryć, że ruchy feministyczne nie mają łatwego życia w Rosji. Co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o kolejnych akcjach, które nie rzadko są rozpędzane w bardzo okrutny sposób z użyciem siły. 

Dlatego tym bardziej działalność 25-latki, jak i całego jej magazynu robi takie wrażenie. Niestety tragiczny wypadek w jednym momencie przekreślił obiecującą karierę publicystyczną młodej dziennikarki, która bardzo kochała życie. 

 - Napisaliśmy prawdę, że była najbardziej artystyczną, wzruszającą i dowcipną osobą w naszym magazynie - pisze redaktor naczelna Virovej Julia Taratuta na swoim profilu facebookowym. 

25-latka zginęła na skutek ran odniesionych po upadku z ósmego piętra. Do nieszczęśliwego wypadku doszło, kiedy Margarita chciała zrobić swoim przyjaciołom wspólne zdjęcie. Wtedy też za bardzo zbliżyła się do okna, z którego wypadła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby, a samą pokrzywdzoną przetransportowano do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie przez kilka godzin. Niestety nie udało im się uratować 25-latki.

Według tabloidu „Komsomolskaja Prawda” wstępne wyniki śledztwa wskazują, że faktycznie śmierć dziennikarki była wynikiem nieszczęśliwego, a wręcz tragicznego wypadku. Dziennikarka zostanie pochowana w swoim rodzinnym regionie Tula, który położony jest na południe od Moskwy.

Jej śmierć jest potworną tragedią zarówno dla rodziny, jak i znajomych oraz przyjaciół. Ciężko sobie nawet wyobrazić co muszą czuć osoby, które były tego felernego dnia razem z Margaritą. W końcu to oni widzieli ją jako ostatni żywą, a także na ich oczach zdarzył się ten tragiczny w skutkach wypadek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

 

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News