TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy

TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy Źródło: Pexels.com

TVP podało wstrząsającą informację, dotyczącą naszego rodaka, który spędzał wolny czas za granicą. Tragiczna wieść obiegła cały kraj. Polak nie żyje, a jego rodzina i znajomi pogrążeni są w żałobie.

TVP podało do opinii publicznej tragiczną informację. Polak, najprawdopodobniej spędzający swój urlop za granicą uległ wypadkowi, w wyniku którego poniósł śmierć. Wstrząsająca wieść obiegła cały kraj.

Polski mężczyzna w wieku pięćdziesięciu jeden lat postanowił spędzić swój czas wolny na jednym ze stoków narciarskich w Austrii, a konkretnie Innsbrucku. Niespodziewanie doszło do wypadku, w którym został mocno poturbowany. W wyniku reakcji służb, został przetransportowany do szpitala, gdzie przez pewien czas lekarze walczyli o jego życie, by w końcu uznać, że w tym przypadku są bezradni.

TVP informuje: Polak nie żyje

Zdarzenie miało miejsce w Zillertal - dolinie rzeki Ziller, położonej w sercu Tyrolu - w pobliżu Innsbrucku, blisko granicy z Włochami. Jest to bardzo popularne wśród turystów miejsce, zwłaszcza ze względu na szlaki narciarskie. W pewnym momencie pojawiła się informacja, że narciarz uległ wypadkowi, prawdopodobnie wypadł z trasy lub niefortunnie upadł na stromym szlaku.

Szybko zostały wezwane odpowiednie służby, które stwierdziły, że nie są w stanie pomóc mu na miejscu i konieczne jest szybkie przetransportowanie rannego do szpitala uniwersyteckiego w Innsbrucku. Niestety, pomimo starań lekarzy, ostatecznie nie udało się uratować polskiego narciarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alpy - niebezpieczne góry

To kolejny wypadek, gdy narciarz umiera w niezwykle bolesny sposób. Alpy są najpopularniejszym miejscem do uprawiania sportów zimowych w Europie. Jednakże nazywane są także "górami śmierci". Niebezpieczne i niekiedy zdradliwe szlaki kontrastują bardzo mocno z niesamowitymi widokami i urokiem tych gór. Jednak miłośnikom sportów zimowych nie przeszkadza to, że na tych szlakach zginęło tragicznie już tysiące osób.

Zaledwie nieco ponad miesiąc temu przydarzyła się podobna tragedia, kiedy to polski alpinista zginął podczas spaceru po górach. Polak schodził z Mount Blanc, ale przez brak ostrożności spadł w czterystumetrową przepaść. Nie jest to jednak jedyny przypadek. Góry śmierci co roku zabierają wiele ludzkich istnień, a wielokrotnie zdarzało się, że ciał nigdy nie odnaleziono. Polski narciarz, którego austriaccy lekarze nie byli w stanie uratować, stał się kolejną ofiarą tych niebezpiecznych gór i związanych z nimi sportów.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szok i niedowierzanie! Wielki aktor TVP postąpił jak BARBARZYŃCA! Zostawił żonę dla młodszej kochanki i udawał, że płaci alimenty
  2. Śmierć Agnieszki Dymeckiej wstrząsnęła wszystkimi. Sprawą zajęła się prokuratura
  3. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  4. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  5. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News