Tragedia w polskim mieście. Są ofiary, nagła śmierć, na robotników przewróciła się ściana

Tragedia w polskim mieście. Są ofiary, nagła śmierć, na robotników przewróciła się ściana Źródło: Pikio.pl

TVP podało wstrząsające informacje. W jednym z polskich miast doszło do bardzo nietypowego i niespodziewanego zdarzenia. Tak tragicznej wiadomości nikt się nie spodziewał,

TVP za pomocą swojej strony internetowej poinformowało o przerażającym wypadku, który miał miejsce w jednym z polskich miast. Ściana starego targowiska, które było rozbierane przez pracujących na miejscu robotników, runęła i doprowadziła do śmierci jednego z pracujących na miejscu speców od rozbiórki.

TVP informuje: Wielka tragedia na byłym targowisku

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Sopocie. Brygada zabierająca się za demontaż byłej hali handlowej na ul. Obodrzyców 1. W trakcie demontażu jednego z byłych obiektów handlowych drewniana ściana, która podtrzymywała jedną z budek nagle spadła. Mimo że pracujący na miejscu robotnicy byli doświadczeni w usuwaniu podobnych konstrukcji, to waga spadającego obiektu i jego wielkość była za duża, by można było zapobiec tragedii.

W trakcie tego nieszczęśliwego wypadku jeden z robotników zmarł na miejscu. Dwóch innych mężczyzn zostało rannych. Jeden jest w stanie ciężkim, a jego życiu nadal zagraża duże niebezpieczeństwo. Ta tragedia wstrząsnęła Sopotem, a działający na miejscu policjanci i służby nie mogły uwierzyć w bezmiar zniszczeń, jakich dokonała konstrukcja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja będzie badać miejsce zdarzenia

Tak duża tragedia spotkała się z natychmiastową reakcją ze strony służb, które obiecały natychmiastowe rozwiązanie sprawy w trybie priorytetowym. Sprawa, która wstrząsnęła Trójmiastem i była tematem numer jeden w lokalnych mediach, spotkała się także z komentarzem policji, która potwierdziła liczbę pokrzywdzonych w wypadku i zapewniła o gotowości działań w celu ustalenia przyczyny tragedii.

- W wyniku tego zdarzenia jedna osoba zginęła na miejscu, dwie zostały ranne i przewieziono je do szpitala – poinformował Radosław Talaśka z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Swoje zainteresowanie sprawą wyrazili także przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy. Możliwe bowiem, że cały teren targowiska nie został dobrze zabezpieczony, a pracujący na miejscu robotnicy byli pozbawieni środków, które mogłyby zapobiec zawaleniu się części konstrukcji. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, co tak naprawdę sprawiło, że drewniana ściana spadła w tak niebezpieczny sposób i czy przypadkiem nie była to wina ekipy odpowiedzialnej za rozbiórkę budynku.

  1. To była największa TRAUMA w życiu Małgorzaty Braunek. Bała się do końca życia!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

źródło: Super Express

Następny artykuł