Bogdan Pęk
screen/youtube/Bogdan Pęk
Patryk Korzec - 29 Grudnia 2018

Z PiS-u wyleciał za pijaństwo. Teraz jest "ekspertem" TVP

TVP jako jedna z największych telewizji w naszym kraju powinna dbać o swój nienaganny wizerunek. Biorąc pod uwagę ich związki z partią rządzącą, powinni starać się trzymać wysoki poziom swoich materiałów, tymczasem okazuje się, że w roli "eksperta" obsadzają osobę, która straciła miejsce w PiS-ie za... pijaństwo. 

TVP w czasach rządów PiS bezustannie jest pod obserwacją zarówno widzów, jak i konkurencji oraz innych mediów - wszyscy tylko czekają, aż stacja po raz kolejny dopuści do wpadki na antenie, bądź zdecyduje się wyemitować jakiegoś rodzaju kontrowersję, by zorganizować zmasowany atak. Tymczasem okazuje się, że samo TVP nie specjalnie się tym przejmuje i nawet nie próbuje starać się zachowywać pozorów profesjonalizmu. Jako "ekspert" w ostatnim programie stacji pojawiła się najmniej spodziewana osoba - polityk wyrzucony z PiS-u za pijaństwo, a jego wypowiedzi przed kamerami pozostawiają wiele do życzenia.

TVP zatrudniło polityka wyrzuconego z PiS-u za pijaństwo

Bogdan Pęk pojawił się na salonach kilka lat temu, nie pokazał się jednak z dobrej strony - zasłynął przede wszystkim tym, że zasnął na korytarzu hotelu sejmowego pod wpływem alkoholu. Nieporadnie tłumaczył się wtedy cukrzycą i problemami neurologicznymi, ostatecznie jednak udowodniono mu, że cała sytuacja wywołana była wyłącznie nadmiarem alkoholu we krwi. "Fakt" ustalił, że 2 lata temu były senator PiS po zakończeniu kariery politycznej został członkiem rady nadzorczej Banku Pocztowego S.A., a teraz po raz kolejny jest o nim głośno. Właśnie okazało się, że TVP Info zaprosiło go do studia w roli eksperta od globalnego ocieplenia, a jego słowa - delikatnie mówiąc - są zaskakujące.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej

Szalona teoria na temat globalnego ocieplenia

To, że Bogdan Pęk może nie znać się na ociepleniu klimatu, było do przewidzenia, ale jego słowa na antenie przeszły z pewnością najśmielsze oczekiwania zarówno twórców formatu, jak i widzów. Mężczyzna twierdzi, że w całą tę sprawę zamieszane są banki oraz fundusze inwestycyjne, które teraz usiłują zarobić na histerii związanej z ociepleniem klimatu. - Cała ta opowieść o tzw. globalnym ociepleniu jest, moim zdaniem, największą mistyfikacją w historii ludzkości - stwierdził na antenie. Z każdym słowem eksperta w studiu było jednak coraz gorzej. Dalej winą za całą sprawę i problem postanowił obarczyć Platformę Obywatelską. - Ponoszą 100-procentową odpowiedzialność za to, że dziś Polska znalazła się w sytuacji fatalnej - stwierdził na antenie. Na koniec całe swoje wystąpienie podsumował wyrażeniem swojej opinii dotyczącej rezygnacji Polski z wydobycia węgla. - Skokowa rezygnacja oznacza całkowite uzależnienie od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz, podczas gdy mamy węgla kamiennego na kilkaset lat. To jest po prostu dramat, zdrada narodowa - przekonywał widzów TVP.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na co zmarła Agnieszka Dymecka? Gwiazda TVP przegrała ze straszną chorobą
  2. Nocne głosowanie w Sejmie i Senacie! Wszyscy za to zapłacimy
  3. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  4. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  5. Atak na dom Tuska. Służby dotarły do sprawców, staną przed sądem
Bogumiła WanderWstydliwe sekrety największej legendy TVP wyszły na jaw! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News