Syn słynnego dziennikarza TVP ujawnił, że jest gejem. Skandaliczna reakcja katechetki

Syn słynnego dziennikarza TVP ujawnił, że jest gejem. Skandaliczna reakcja katechetki Źródło: screen/youtube/stylzyciatvp

TVP znane jest ze swoich konserwatywnych poglądów odpowiadających rządowi PiS. Takiej sytuacji jednak nie spodziewał się nikt. Niedawno syn słynnego dziennikarza Telewizji Polskiej ujawnił, że jest gejem, a teraz chłopak podzielił się wstrząsającym wspomnieniem. Reakcja katechetki na jego orientację była naprawdę skandaliczna. 

TVP jako jedna z największych stacji w Polsce, w swoich szeregach zgromadziła wielu znanych dziennikarzy i celebrytów, którzy promują ją stację swoimi twarzami. Znana z konserwatywnych poglądów telewizja jednak ostatnio miała wielki dylemat. Syn słynnego dziennikarza publicznie oświadczył, że jest gejem, co mogło zmienić wizerunek całej stacji. Teraz chłopak postanowił podzielić się z mediami swoim wspomnieniem, które z pewnością u wielu osób wzbudzi ogromne emocje. Tym razem to jednak nie TVP zareagowało skandalicznie na jego wyznanie, a katechetka, która powiedziała coś niewiarygodnego.

Syn gwiazdy TVP wyjawia, że jest gejem

Michał Olszański jest słynnym polskim dziennikarzem, który kojarzony jest przede wszystkim z TVP i programów "Magazynem Ekspresu Reporterów" oraz "Pytaniem na śniadanie". Niedawno jego syn Antek publicznie ujawnił, że jest gejem, o czym jego rodzice wiedzieli, odkąd chłopak skończył 16 lat i nie mieli z tym faktem żadnego problemu. Cieszą się nawet, że Antek od kilku lat jest już w stałym związku z Karolem. O partnerze syna ciepło wypowiadał się sam dziennikarz. - Bardzo go lubimy. Poznaliśmy się też z jego rodzicami, którzy znają prawdę. (...) Cieszymy się, że mieszkają razem. Najgorsza jest samotność i poczucie odrzucenia - mówił w "Vivie" Michał Olszański. Choć Michał ma świetny kontakt z synem i zawsze służy mu pomocą, okazuje się, że nie wszyscy mają tak bezproblemowe podejście do tej sprawy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oburzająca reakcja katechetki na jego słowa. Czemu kobieta zareagowała w ten sposób?

Antek Olszański zdecydował się na jeszcze jedno wyznanie, które zapewne u wielu osób mogło wywołać szok. Okazuje się, że wsparcie rodziców to nie wszystko, wiele osób bowiem dało mu do zrozumienia, że jest odmieńcem. Szczególnie w pamięci utkwiła mu skandaliczna reakcja katechetki, do której poszedł, gdy chciał przystąpić do Chrztu i Pierwszej Komunii. Jako że jego rodzice są ateistami, nie przystąpił do tych sakramentów jako dziecko. - Postanowiłem więc przed komunią się ochrzcić. Rozmawiałem z katechetką i pamiętam, jak przyszła do naszego domu, a ja uciekłem. Pobiegła za mną, dopadły mnie z mamą i zapytałem wtedy, czy bycie homoseksualistą to grzech. I ona przy mojej mamie powiedziała, że tak. To jest grzech - wspomina z żalem Olszański. Wydarzenie to było traumatyczne i niedługo po nim syn dziennikarza TVP postanowił całkowicie zerwać swój związek z Kościołem. Jak dziś sam mówi, nie żałuje podjętej decyzji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. W PRL była największą skandalistką, otoczoną wianuszkiem mężczyzn. A jaka była NAPRAWDĘ?
  2. Córka legendarnej aktorki to POSĄGOWA piękność! Najbardziej szokuje jednak jej IMIĘ
  3. Molestujący arcybiskup powrócił mimo zakazu. Odprawił mszę w Poznaniu
  4. Mówił, że żałuje, bo Adamowicz „umarł przed skazaniem”. Teraz kandyduje na prezydenta Gdańska
  5. Biedroń zaprosił żonę Adamowicza na swoje listy wyborcze. Przyjmie ofertę?
 
Następny artykuł