Syn słynnego dziennikarza TVP ujawnił, że jest gejem. Skandaliczna reakcja katechetki

Syn słynnego dziennikarza TVP ujawnił, że jest gejem. Skandaliczna reakcja katechetki Źródło: screen/youtube/stylzyciatvp

TVP znane jest ze swoich konserwatywnych poglądów odpowiadających rządowi PiS. Takiej sytuacji jednak nie spodziewał się nikt. Niedawno syn słynnego dziennikarza Telewizji Polskiej ujawnił, że jest gejem, a teraz chłopak podzielił się wstrząsającym wspomnieniem. Reakcja katechetki na jego orientację była naprawdę skandaliczna. 

TVP jako jedna z największych stacji w Polsce, w swoich szeregach zgromadziła wielu znanych dziennikarzy i celebrytów, którzy promują ją stację swoimi twarzami. Znana z konserwatywnych poglądów telewizja jednak ostatnio miała wielki dylemat. Syn słynnego dziennikarza publicznie oświadczył, że jest gejem, co mogło zmienić wizerunek całej stacji. Teraz chłopak postanowił podzielić się z mediami swoim wspomnieniem, które z pewnością u wielu osób wzbudzi ogromne emocje. Tym razem to jednak nie TVP zareagowało skandalicznie na jego wyznanie, a katechetka, która powiedziała coś niewiarygodnego.

Syn gwiazdy TVP wyjawia, że jest gejem

Michał Olszański jest słynnym polskim dziennikarzem, który kojarzony jest przede wszystkim z TVP i programów "Magazynem Ekspresu Reporterów" oraz "Pytaniem na śniadanie". Niedawno jego syn Antek publicznie ujawnił, że jest gejem, o czym jego rodzice wiedzieli, odkąd chłopak skończył 16 lat i nie mieli z tym faktem żadnego problemu. Cieszą się nawet, że Antek od kilku lat jest już w stałym związku z Karolem. O partnerze syna ciepło wypowiadał się sam dziennikarz. - Bardzo go lubimy. Poznaliśmy się też z jego rodzicami, którzy znają prawdę. (...) Cieszymy się, że mieszkają razem. Najgorsza jest samotność i poczucie odrzucenia - mówił w "Vivie" Michał Olszański. Choć Michał ma świetny kontakt z synem i zawsze służy mu pomocą, okazuje się, że nie wszyscy mają tak bezproblemowe podejście do tej sprawy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oburzająca reakcja katechetki na jego słowa. Czemu kobieta zareagowała w ten sposób?

Antek Olszański zdecydował się na jeszcze jedno wyznanie, które zapewne u wielu osób mogło wywołać szok. Okazuje się, że wsparcie rodziców to nie wszystko, wiele osób bowiem dało mu do zrozumienia, że jest odmieńcem. Szczególnie w pamięci utkwiła mu skandaliczna reakcja katechetki, do której poszedł, gdy chciał przystąpić do Chrztu i Pierwszej Komunii. Jako że jego rodzice są ateistami, nie przystąpił do tych sakramentów jako dziecko. - Postanowiłem więc przed komunią się ochrzcić. Rozmawiałem z katechetką i pamiętam, jak przyszła do naszego domu, a ja uciekłem. Pobiegła za mną, dopadły mnie z mamą i zapytałem wtedy, czy bycie homoseksualistą to grzech. I ona przy mojej mamie powiedziała, że tak. To jest grzech - wspomina z żalem Olszański. Wydarzenie to było traumatyczne i niedługo po nim syn dziennikarza TVP postanowił całkowicie zerwać swój związek z Kościołem. Jak dziś sam mówi, nie żałuje podjętej decyzji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. W PRL była największą skandalistką, otoczoną wianuszkiem mężczyzn. A jaka była NAPRAWDĘ?
  2. Córka legendarnej aktorki to POSĄGOWA piękność! Najbardziej szokuje jednak jej IMIĘ
  3. Molestujący arcybiskup powrócił mimo zakazu. Odprawił mszę w Poznaniu
  4. Mówił, że żałuje, bo Adamowicz „umarł przed skazaniem”. Teraz kandyduje na prezydenta Gdańska
  5. Biedroń zaprosił żonę Adamowicza na swoje listy wyborcze. Przyjmie ofertę?
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News