TVP przygotowało z okazji świąt coś szczególnego. To przyciągnie przed ekrany tłumy!

TVP przygotowało z okazji świąt coś szczególnego. To przyciągnie przed ekrany tłumy! Źródło: TVP

TVP postanowiło przekazać widzom fantastyczną wiadomość dotyczącą ramówki w nadchodzących dniach. Okazuje się, że stacja przygotowała niespodziankę, która może przyciągnąć przed telewizory tłumy. Zanosi się na rekordowe wyniki oglądalności!

TVP co roku stara się przygotowywać specjalne niespodzianki dla widzów, by zachęcić ich do włączenia telewizora przy rodzinnym stole. Niejednokrotnie mieliśmy okazję spotkać się z wyjątkowymi programami, które wymagały dłuższego przygotowania, w związku z czym możemy być niemal pewni, że i w tym roku dojdzie do kolejnych prezentów ze strony producentów telewizji publicznej.

Okazuje się, że i w tym roku możemy być pewni kolejnych niespodzianek ze strony osób odpowiadających za ramówkę w Wielkanoc. Wszystko przez jeden z najbardziej znanych programów kojarzonych w TVP, który najprawdopodobniej doczeka się wyjątkowego odcinka. Widzowie zapowiadają, że już nie mogą doczekać się tego, co wydarzy się już za kilka dni.

TVP przygotowało niespodziankę dla widzów

Program Jaka to melodia nie cieszy się obecnie tak wielką popularnością, jak w momencie, gdy prowadził go Robert Janowski. Widzowie przyzwyczaili się do błyskotliwego i doskonale znającego się na każdym gatunku muzyki prowadzącego, a gdy zastąpił go Norbi, nikt nie mógł przywyknąć do tego, że show jest prowadzone przez zupełnie inną osobę. 

Wygląda na to, że producenci chcą zrobić wszystko, by program odzyskał swoją dawną sławę i notował równie dobre wyniki oglądalności. Okazuje się, że chcą oni postawić na nadchodzący wielkimi krokami niedzielny odcinek muzycznego show, który ma być pod każdym względem wyjątkowy. Fani już przygotowują się na wyjątkowe emocje.

Okazuje się, że do programu zaproszono wielu znanych artystów, którzy mają sprawić, że widzowie będą chcieli oglądać znany teleturniej. Nie zabraknie największych sław polskiej muzyki, zarówno tych sprzed lat, jak i osób reprezentujących młodsze pokolenia w polskiej muzyce. Z pewnością nikt nie będzie rozczarowany wobec decyzji reżyserów.

TVP przyciągnie przed ekrany tłumy

Mało kto spodziewał się, że w programie pojawi się znany zespół Weekend, który od wielu lat zajmuje się muzyką disco polo. Popularni muzycy z pewnością wykonają jeden ze swoich hitów, więc już niebawem możemy spodziewać się doskonałego występu na scenie. Wspomniana formacja nie jest jedyną gwiazdą, która zaszczyci program swoją obecnością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że na scenie zagoszczą również bracia Golec, którzy w ostatnich miesiącach znów mogą cieszyć się dużą popularnością. Wiele wskazuje na to, że i oni będą mogli wykonać jedną ze swoich piosenek przed publicznością w studiu. Widzowie już zaczęli wyrażać radość z powodu zaproszenia gwiazd polskiej muzyki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

źródło: disco-polo.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News