Kultowa twarz TVP dowiedziała się z prasy, że straciła pracę. Co się z nią teraz dzieje?!
Mateusz Wysokiński - 12 Grudnia 2018

Kultowa twarz TVP dowiedziała się z prasy, że straciła pracę. Co się z nią teraz dzieje?!

TVP było dla niej domem od lat 70. Niestety, ale rozstanie kobiety z telewizją publiczną nastąpiło w skandalicznych warunkach. Dzisiaj była gwiazda czołowego teleturnieju sprzed lat jest na emeryturze. Jak przebiega życie Stanisławy Ryster?

TVP zatrudniało Ryster od 1975 do 2006 roku, przez ten czas elegancka prowadząca była gospodarzem programu "Wielka Gra". Teleturniej, który należał do jednych z najcięższych w historii polskiej telewizji miał bardzo dużo fanów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie dzięki śledzącej go Polonii. O ile kobieta była jedną z twarzy mediów publicznych, o tyle jej rozstanie z ukochaną pracą nie należało do najbardziej eleganckich. Dzisiaj po latach opowiada, co robiła w momencie utraty zatrudnienia, jak też o tym, jak teraz wygląda jej życie.

TVP okazało się bardzo niewdzięczne

Relacja Stanisławy Ryster z Telewizją Publiczną w ostatnim okresie jej pracy nie należała do najłatwiejszych. Włodarze stacji chcieli za wszelką cenę unowocześnić formułę Wielkiej Gry, co bardzo nie podobało się prowadzącej. Budżet programu, który nie był duży, tracił z roku na rok oglądalność, a widzowie otwarcie krytykowali teleturniej za to, że nagroda pieniężna w stosunku do zasobu wiedzy, jaki musiał posiadać uczestnik, jest po prostu za skromna. Stanisława Ryster, widząc niezadowolenie publiki, zwróciła się z prośbą do prezesa TVP o podwyższenie nagrody dla zwycięzcy programu do 40 tysięcy złotych. Mężczyzna zgodził się, ale stosunki kobiety z pracodawcą ulegały coraz to większemu pogorszeniu. Najgorszy moment trwającej prawie 30 lat współpracy przypadł jednak na ostatni rok emisji programu. W 2006 roku prowadząca, będąc na urlopie, czytała jedną z plotkarskich gazet i to dzięki niej dowiedziała się, że straciła pracę w Telewizji Publicznej. - Nie dano mi szansy pożegnania się z telewidzami - mówiła widocznie rozgoryczona kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej

Emerytura służy Ryster

Kobieta od czasu zerwania stosunku pracy z Telewizją Publiczną nie próbowała wracać do wielkiego świata mediów. Dużo mówiło się, że Wielka Gra ma jeszcze powrócić, ale okazało się to mrzonkami ze strony kierownictwa TVP. Ostatni raz, kiedy mogliśmy podziwiać kobietę na ekranie telewizorów, miał miejsce w 2016 roku, kiedy reklamowała firmę ubezpieczeniową 4Life Direct. Obecnie kobieta mieszka sama, opiekując się swoimi wnukami i jest czasami widywana na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu oraz w kasynach. Jak sama o sobie mówi, jest także zapaloną podróżniczką i wszystkie pieniądze, które zarobiła, przeznacza na wydawanie ich. Wyznaje bowiem przekonanie, że należy żyć tu i teraz. - Spełniam swoje zachcianki. Lubię wyjeżdżać za granicę. A jak już wyjadę, to nigdy nie myślę, że szkoda wejść do lepszej restauracji - powiedziała kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz wbiła nóż w serce TVP! Po tym, co zrobiła się nie pozbierają
  2. Oscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
  3. Monika Zamachowska nie mogła się tego spodziewać! Sprawy męża mocno ją zaskoczyły
  4. Chanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór. Triumf obrońców zwierząt
  5. Uwielbiana polska piosenkarka jest w strasznym stanie. Jej bliscy błagają o pomoc
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News