Telewizja Polska opublikowało spot wyborczy, w którym główną rolę odegrał… minister Jarosław Zieliński. Pojawiły się bulwersujące nagrania, do których dotarli Bezpartyjni Samorządowcy, z których wynika, że w mieście w województwie podlaskim funkcjonariusze są sterowani przez przełożonych. Czy wybuchnie skandal?

Telewizja Polska emituje spoty wyborcze kandydatów, którzy startują w wyścigu o miejsce w Sejmikach. Tajemniczą broń postanowili wyciągnąć politycy z Sejn. Opowiedzieli historię strażaka, który był instruowany przez swojego komendanta.

– To postępowanie miało iść w takim kierunku, żeby ciebie uświadomić do tego, żebyś złych rzeczy na Zielińskiego gdzieś tam nie pisał – mówi do podwładnego na nagraniu.

Do materiału miał dotrzeć portal Sejny.net, później sprawę opisał Onet.pl. Oglądając nagranie, spostrzeżemy także, że w przekazywane komendy strażakom, musiał być uwikłany sam minister.

Czy Jarosław Zieliński instruował władze w regionach? Telewizja Polska wyemitowała bulwersujący spot wyborczy

– I dlatego też minister trochę był oburzony i tam jak gdyby wydał takie polecenie, nie wydał, żeby zapoznać się, zrobić z tym porządek itd. Kiedy się okazało, że jakiś porządek został zrobiony, to nie o taki porządek tak naprawdę chodziło – słyszymy na nagraniu.

Kolejne minuty coraz mocniej wskazują na dość agresywną „prośbę” komendanta. Jego zachowanie staje się coraz mocniej bulwersujące.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Kler" już w kinach. Internauci ostro komentują premierę filmu [MEMY]

– A jeśli nie przyjmiesz jak gdyby tej propozycji, to cię przetrzymają trzy miesiące, zrobią ci to k…a specjalnie, cofną ci… Znaczy wydadzą mi polecenie, ja będę musiał je wykonać (…) bo mnie się stawia w takim kierunku, jak nie, to my cię, k…a, z drugiej strony, że ukręcimy tobie, k…a, łeb – słyszymy na nagraniu, które zarejestrował strażak.

Nie wiadomo jednak, czy PiS będzie chciał skomentować sytuację. Może zwróci uwagę na przedwyborczy gorący okres marketingowy i próbę upokorzenia flagowych postaci z partii. Być może władze PiS zasłonią się ponownie kontekstem wypowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sensacyjny sondaż. PiS traci ogromne poparcie
  2. Ksiądz podczas mszy namawiał wiernych do głosowania na PiS! Miał w tym interes
  3. Rydzyk ma makabrycznego asa w rękawie. Przez to trzyma PiS tak krótko
  4. Pies na receptę? Ten pomysł wcale nie jest absurdalny
  5. Jak się ubrać do kościoła w niedzielę? Wyglądaj skromnie i stylowo

Niewyobrażalne cierpienia na szczytach władzy! Problemy zdrowotne światowych przywódców

ŹRÓDŁOnatemat.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl