W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka

W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka Źródło: .

TVP poinformowała o wielkiej tragedii. W tragicznych okolicznościach zmarło 13-letnie dziecko. Eksperci są przekonani, ta tragedia nie jest jedyną, jaka rozegra się w ciągu następnych tygodni. Media apelują do rodziców, aby uważali na swoje potomstwo.

TVP przekazała wstrząsające informacje. Trzynastolatek, który wraz ze swoimi przyjaciółmi wyszedł bawić się nad wodę, zmarł w niesamowicie przykrych okolicznościach. Śmierci, podobnych do tej, o której to doniosła telewizja może być tylko więcej. Eksperci apelują do rodziców, by Ci zaczęli doglądać swoich dzieci, aby do podobnych zdarzeń dochodziło jak najrzadziej.

TVP poinformowała o wielkiej tragedii. Trzynastoletnie dziecko nie żyje

Do tragicznych wydarzeń doszło nad Jeziorem Długim. Nastolatek, wraz z przyjaciółmi korzystając z uroków pogody, poszedł się kąpać i bawić do akwenu. W trakcie skoków do wody dziecko przewróciło się i uderzyło głową w pomost. O przebiegu tragedii poinformowały służby.

Dotychczasowe ustalenia wskazują, że było to nieszczęśliwy wypadek. Prawdopodobnie 13-latek podczas kolejnego skoku do wody poślizgnął się, uderzając tyłem głowy w pomost, a następnie siłą rozpędu wpadł do jeziora. Po wykonaniu wszystkich czynności procesowych decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która ma wykazać, co było przyczyną utonięcia – poinformowała Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eksperci alarmują: Trzeba uważać na dzieci

Co roku nad polskimi wodami dochodzi do wielu tragedii podobnych do tej, jaka rozegrała się nad Jeziorem Długim. Specjalną instrukcję w sprawie spędzania zabaw nad wodą wydała nawet Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej w Warszawie, która apeluje do rodziców, aby Ci uważali na swoje dzieci i doglądali ich cały czas, ponieważ woda to wyjątkowo niebezpieczny żywioł, a nierozważne przebywanie nad akwenami może być tragiczne w skutkach.

- Podchodźmy do wody z ostrożnością – nie przeceniajmy swoich umiejętności. Na otwarte wody wypływajmy tylko z asekuracją. Pływanie daleko od brzegów i po zapadnięciu zmroku mogą okazać się śmiertelnie niebezpieczne. Nie skaczmy – w szczególności na główkę – do nieznanej i zbyt płytkiej wody. W rzece pływajmy zawsze zgodnie z prądem, a nie pod prąd - napisali w oświadczeniu strażacy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok i niedowierzanie! Agata Duda zostanie niedługo BABCIĄ? Jej komentarz mówi wszystko
  2. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News