Nie żyje aktorka kultowego serialu na TVP. Wszyscy ją kochali

Nie żyje aktorka kultowego serialu na TVP. Wszyscy ją kochali Źródło: fot. wikimedia.com

TVP w swojej ramówce stawia nie tylko na polskie produkcje, przedstawiając swoim widzom również seriale oraz filmy zagraniczne. Teraz dowiedzieliśmy się, że jedna z kultowych aktorek występujących w tym serialu odeszła. Fani są zrozpaczeni.

TVP w swojej historii wprowadziło kilka naprawdę kultowych seriali, które zapamiętamy jeszcze na długie lata. Jednym z nich bez wątpienia jest "Domek na prerii", który luźno bazuje na książkach z cyklu "Domek". Zdecydowanie najbarwniejszą i najlepiej zapamiętaną postacią w tej produkcji była Harriet Oleson, czyli główny czarny charakter. W jej rolę wcieliła się jak zawsze doskonała Katherine MacGregor.

Nie żyje legendarna gwiazda serialu emitowanego na TVP

Katherine MacGregor była kochana przez wszystkich fanów serialu, który okazał się gigantycznym hitem. Dzięki temu przed aktorką otworzyły się drzwi do prawdziwej telewizyjnej kariery, jednak ona zawsze najbardziej kochała teatr. To właśnie tam skierowała swoje kroki, jeżeli chodzi o karierę, gdzie występowała aż do swojej emerytury. Jej śmierć była zaskoczeniem dla tysięcy fanów na całym świecie, ponieważ aktorka nigdy poważnie nie chorowała. Odeszła w środę 14 listopada w swoim domu w Los Angeles. O tej tragedii poinformowała jej przyjaciółka Melissa Gilbert, z którą grała w "Domku na prerii", za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Była otwarta i przezabawna. Dzięki talentowi potrafiła zagrać podłą postać, jednocześnie wkładając w nią serce. Jej Harriet Oleson była postacią, którą nasi fani uwielbiali nienawidzić. Idealna antagonistka. To, czego ludzie spoza naszej preriowej rodziny nie wiedzieli, to fakt, że była kochająca i opiekuńcza dla młodszej obsady. Naprawdę ją kochałam i pocieszam się myślą, że odnalazła spokój, a zgodnie z jej wiarą, że jej dusza przeniosła się do kolejnego wcielenia - czytamy. MacGregor w 1983 zakończyła swoją karierę telewizyjną chcąc spędzać więcej czasu ze swoim ukochanym mężem Bertem Remsenem. Jednak nie zrezygnowała wtedy całkowicie z aktorstwa, ponieważ nadal występowała w teatrze w Los Angeles. Aktorka występowała również regularnie a Broadwayu. Jej śmierć jest niewyobrażalnym ciosem dla światowej sceny filmowej oraz teatralnej.



Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  2. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  3. Katarzyna Dowbor wchodząc do domu przeżyła szok. Sceny jak z koszmaru
  4. Po 20 latach „Świat według Kiepskich” znika z anteny! Fani w rozpaczy, nie dowierzają
  5. Anna Lewandowska otworzyła własną kawiarnię. Pójdziecie ją odwiedzić?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu