Właśnie podano datę i szczegóły pogrzebu uczestnika "Sanatorium miłości" TVP

Właśnie podano datę i szczegóły pogrzebu uczestnika "Sanatorium miłości" TVP Źródło: screen/youtube/Wąsikowska SE

TVP pogrążyło się w okropnej żałobie. Niedawno pojawiła się informacja, że zmarł uwielbiany przez widzów i obsadę uczestnik "Sanatorium miłości". Teraz podano datę oraz szczegóły pogrzebu.

TVP niedawno stworzyło nowy format, który przez wielu uważany był za następcę uwielbianego przez Polaków "Rolnik szuka żony". 'Sanatorium miłości", bo tak nazywa się nowa produkcja, już od pierwszych odcinków nazywana była hitem. Przygody seniorów podczas poszukiwania wielkiej miłości wzruszały widzów, nie zabrakło jednak również wielu zabawnych scen, żartów oraz śmiechu. Niestety kilka dni temu pojawiła się wstrząsająca informacja o śmierci jednego z ulubionych uczestników programu. 

Cezary Mocek zachwycił Polaków swoją otwartością, szczerością oraz niezwykle pozytywnym nastawieniem do życia. Nie starał się ukrywać swoich problemów, wielokrotnie wspominał o swoich problemach zdrowotnych, jednak nikt nie spodziewał się, że są one rzeczywiście aż tak poważne. Biorąc to pod uwagę, nic więc dziwnego, że jego śmierć była potwornym ciosem. Teraz podano datę oraz szczegóły pogrzebu gwiazdy TVP, na co czekało wielu Polaków. 

Nie żyje gwiazda "Sanatorium miłości" 

Tragiczna informacja o śmierci uwielbianej postaci TVP pojawiła się w mediach zaledwie kilka dni temu. Cezary Mocek zmarł 19 lutego, a zgodnie z ustaleniami "Super Expressu" już wcześniej przebywał w szpitalu, gdzie trafił z objawami obustronnego zapalenia płuc. Podobno ostatnie kilka dni przebywał w śpiączce, a bezustannie czuwać przy nim miała jego córka Katarzyna. 

Śmierć Cezarego była gigantycznym ciosem zarówno dla fanów "Sanatorium miłości", jak i dla całej obsady programu. Prowadząca Marta Manowska często podkreśla, że niezwykle zżywa się z uczestnikami, śmierć mężczyzny więc i dla niej była gigantycznym ciosem. Media społecznościowe momentalnie zapełniły się wzruszającymi wpisami, pożegnaniami oraz urywkami z programu TVP, gdzie mogliśmy oglądać uśmiechniętego i zawsze pozytywnie nastawionego do życia Cezarego. 

Szczegóły pogrzebu gwiazdy TVP

Teraz pojawiły się informacje dotyczące daty oraz szczegółów pogrzebu mężczyzny. Z pewnością wiele osób pójdzie towarzyszyć mu w jego ostatniej drodze. Pogrzeb odbyć się ma już w najbliższy wtorek 26 lutego w Łodzi. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:15 na Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej. 

Jak podaje "Express Ilustrowany", w wyjątkowo smutnej uroczystości wziąć udział mają nie tylko najbliżsi mężczyzny. Podobno na pogrzeb wybierają się wspólnie wszyscy uczestnicy "Sanatorium miłości", a także przedstawiciele TVP z Martą Manowską na czele. Cezary Mocek był niezwykłą osobą, nic więc dziwnego, że tak wiele osób chce godnie go pożegnać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska aktorka urodziła się w Meksyku?! Dostała nawet klucze do meksykańskiego miasta!
  2. Co się dzieje z Gosią Baczyńską? Okrąglutka projektantka, która uszyła suknię dla księżnej Kate MOCNO schudła! 
  3. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News