TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo
Pixabay - @DUOTONE_
Sara Osiecka - 25 Kwietnia 2019

TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo

TVP przekazało bardzo smutną wiadomość. Jeden z ważnych polityków związanych z Platformą Obywatelską został znaleziony martwy. Śledczy mówią o samobójstwie.

TVP przekazało dramatyczną informację. Jeden z ważnych dla Platformy Obywatelskiej polityk i biznesmen nie żyje. Mężczyzna został znaleziony w okolicznościach przemawiającymi za popełnieniem samobójstwa, jednak dokładną przyczynę zgonu będą ustalać śledczy.

TVP: zmarł polityk PO. Podejrzewa się popełnienie samobójstwa

Jak podaje TVP, znaleziony martwy Jan T. był postacią powszechnie znaną w Olsztynie, jak i na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Majętny biznesmen i szef Platformy Obywatelskiej w mieście wojewódzkim cieszył się wielkim uznaniem i szacunkiem mieszkańców. Niestety, ale znany olsztynianin został dzisiejszego poranka znaleziony martwy przez jednego z przypadkowych kierowców.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed wzrostem cenPrzepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?!Czytaj dalej

- Chciałem zaparkować pod budynkiem uniwersytetu. Kiedy powoli zrównałem się z białym Renault Kadjarem zobaczyłem makabryczny widok, na miejscu siedział mężczyzna około 50 lat cały zakrwawiony, a w ręku trzymał broń myśliwską. Bez chwili wahania zadzwoniłem na 112 - mówił dziennikarzom "Super Expressu" kierowca samochodu dostawczego, który dokonał przerażającego odkrycia.

Mimo okoliczności wskazujących na samobójstwo polityka, służby będą dokładnie badać wszystkie możliwości, wraz z udziałem osób trzecich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

agnieszka chylińskaNajwiększe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsiCzytaj dalej

Sprawa polityka priorytetem dla olsztyńskiej policji

Nie da się ukryć, że śmierć tak znanego mieszkańca Olsztyna spotkała się z natychmiastową reakcją społeczności lokalnej i mediów, które za wszelką cenę żądają od policji ustalenia wszelkich przyczyn dramatycznego wydarzenia.

- Świadek poinformował służby o prawdopodobnie nieżyjącym mężczyźnie znajdującym się w aucie. Prowadzone są oględziny pojazdu, a zwłoki zostaną zabezpieczone do sekcji - relacjonuje Rafał Prokopczyk z KMP w Olsztynie.

Mimo podejrzeń policji o możliwości zabójstwa zasłużonego dla Olsztyna i lokalnej Platformy Obywatelskiej polityka, śledczy jak na razie starają się wykluczyć udział osób trzecich, co jeszcze bardziej potwierdza tezę o samobójstwie. Niemniej, szczegółowe wyniki sekcji zwłok Jana T. dadzą dopiero adekwatną odpowiedź na pytanie dotyczące przyczyn tak wstrząsającej śmierci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Anna Mucha BEZ STANIKA! Gwiazda zszokowała fanów urodzinowym zdjęciem z wakacji. Werdykt: „Najseksowniejsza kobieta”
  4. Już nie nauczyciele. Kolejna grupa zawodowa zapowiada strajk
  5. Po zawieszeniu strajku część nauczycieli domaga się dymisji Broniarza
  6. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  7. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

meghan markleTego zabroniono Meghan Markle! Szokujące nakazy i zakazy wprowadzają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Super Express,TVP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News