Widzowie linczują partnerkę gwiazdora TVP! "Pusta wydmuszka"

Widzowie linczują partnerkę gwiazdora TVP! "Pusta wydmuszka" Źródło: tvp/Rolnik szuka żony

TVP od kilku lat produkuje jeden z najchętniej oglądanych programów w Polsce. "Rolnik szuka żony" cieszy się niesłabnącą popularnością. Okazuje się, że wczorajszy odcinek śledziły setki tysięcy Polaków i dziś... komentują wybory mężczyzn. Nierzadko padają bulwersujące porównania.

TVP zdecydowało się na emisję pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony" w 2014 roku. Od czterech lat tytuł nie znika z ramówki, a widzowie coraz chętniej zasiadają przed telewizorami, aby śledzić postępy gospodarzy w poszukiwaniu towarzyszek życia. Wczoraj, mężczyźni musieli wybrać faworytki. W stronę kobiet skierowano oburzające wpisy w Internecie.

Co się wydarzyło w programie TVP? "Rolnik szuka żony" wzbudza ogromne kontrowersje

Widzowie jednogłośnie przyznają, że wybór faworytek, w ich ocenie, nie był zbyt trafny. Inni dodają, że na decyzje rolników miały wpływać osoby trzecie. Jedno jest pewne, kolejna burza w sieci trwa! - Wybrał Dorotę, bo zaiskrzyło? Po prostu podała mu się na tacy, a on uległ. A Martyna była powściągliwa, ale to nie znaczy, że też by nie chciała takiej bliskości. Zdecydowanie lepszy byłby wybór Martyny, Pocałunek na łódce zdecydował, Grzegorz też źle wybrał! Martyna była tą jedyną. Ta mała blondi jest pustą wydmuszką, która dobrze się sprzedała czerwoną sukienką, U Grzegorza euforia minie i zatęskni za Martyną, Grzesiek jest mało asertywny, więc Dorotka wzięła sprawy w swoje ręce - pojawia się w komentarzu na stronie serialu. - Nawet matka płakała za Anetką, taka fajna dziewczyna. Ta Ola go ledwo toleruje, to widać - pojawia się dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Grzegorz też źle wybrał! Martyna była tą jedyną. Ta mała blondi jest pustą wydmuszką, która dobrze się sprzedała czerwoną sukienką - pojawia się na stronie facebookowej. - Po obejrzeniu odcinka też żałowałam, że nie wybrał Anetki, ale po głębszym przemyśleniu sprawy stwierdzam, że on na Anetkę nie zasłużył. Nawet nie pożegnał się z dziewczynami... dziwak i prostak. Anetka, wrażliwa kobietka tylko by przez niego cierpiała... A Ola da mu w kość - pisze zbulwersowana internautka. - Nie mogę patrzeć, jak ludzie w takich momentach marnują szanse na prawdziwą miłość - pisze fanka tytułu. Okazuje się, że liczne kontrowersje wywołane decyzjami mężczyzny trwają. Z całą pewnością dziś w Polsce o programie TVP mówią wszyscy.Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP Info chciała to zatuszować! Niewygodny wyciek pogrąża PiS
  2. Niemożliwe! Po raz pierwszy od lat TVN, Polsat i TVP razem zrobiły to dla Polaków
  3. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Sprawdź, z kim dzielisz los
  4. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
  5. Legendarna gwiazda TVP zagrała najodważniejsze sceny w historii! Jesteśmy w szoku
Następny artykuł