TVP przygotowuje się właśnie na prawdziwą rewolucję. Media obiegły bowiem informacje, według których stacja może pożegnać się z jednym ze swych największych gwiazdorów. Wiele w tej kwestii miało się jednak wyjaśnić w czasie jego nocnego spotkania z prezesem Jackiem Kurskim.

Program „Jaka to melodia?” był stałym punktem ramówki Telewizji Polskiej przez ostatnie 20 lat. Jego prowadzącym pozostawał niezmiennie Robert Janowski, który już wkrótce może się jednak pożegnać ze swym stanowiskiem.

Kto prowadzi „Jaka to melodia”?

Kierownictwo stacji stwierdziło bowiem, że po tak długim czasie należy zmienić formułę show. Z tego powodu zakończono współpracę z produkującą je firmą Media Corporation, a dalsza koordynacja powstania programu przez Roberta Janowskiego stanęła pod znakiem zapytania.

– Formuła wymaga pewnego odświeżenia, co wynika z wszelkich danych i wykresów. (…) Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu – powiedział Jacek Kurski, odpowiadając na medialne doniesienia, według których gwiazdor miał pożegnać się z „Jaka to melodia?”.

– Telewizja Polska zmiany wprowadza już od miesiąca, a dopiero wczoraj o godz. 20 Robert spotkał się z prezesem Kurskim, który potwierdził zmianę formuły programu. W dalszym ciągu jednak nie dowiedział się, jak drastyczne są to zmiany i na czym mają polegać. Robert chce prowadzić program, ale zależy mu na jakości, którą wraz z cała ekipą i producentem MC wypracowali w ciągu tych 20 lat. W związku z tym Robert nie może podpisać się pod projektem, którego de facto jeszcze nie ma. Czyli w dalszym ciągu wiemy niewiele – poinformowała za to w rozmowie z Plejadą żona oraz menadżerka Janowskiego, Monika Janowska.

Reakcja fanów na decyzje TVP

Czas pokaże, czy dotychczasowy, uwielbiany przez widzów prowadzący zachowa swoje stanowisko. Fani mają nadzieję, że nie będą musieli się z nim żegnać i oglądać w „Jaka to melodia?” kogoś innego.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska przeżywa najgorsze dni swojego życia. Koszmar powrócił

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Wellman, Wojciechowska czy Kożuchowska: która z nich jest najcenniejsza? Będziecie w szoku

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznanie matki gwiazdy TVN! Zostawiła ją na starość, okropne

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Robert Janowski
Fot. Wikimedia
Jacek Kurski, prezes TVP
Jacek Kurski, prezes TVP

Czy lubisz oglądać program "Jaka to melodia"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP


Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?