Fani w rozpaczy! Uwielbiany przez miliony gwiazdor TVP odchodzi na naszych oczach

Fani w rozpaczy! Uwielbiany przez miliony gwiazdor TVP odchodzi na naszych oczach

Kierownictwo stacji TVP zdecydowało się na ogromne zmiany. Z ekranów polskich telewizorów już wkrótce zniknie bowiem jedna z największych gwiazd, która przez 20 ostatnich lat prowadziła swój niezwykle popularny teleturniej. Prowadzący był uwielbiany przez miliony Polaków, którzy bardzo źle przyjęli informację o jego odejściu.

Pierwszy odcinek kultowego już programu "Jaka to melodia?" został wyemitowany 4 września 1997 roku. Od tamtej pory prowadzeniem show oraz promowaniem go w Telewizji Polskiej zajmował się Robert Janowski.

Czy Robert Janowski straci pracę w "Jaka to melodia?"?

Jak się jednak okazuje, gwiazdor już wkrótce zostanie jednak zastąpiony innym celebrytą. Chociaż rok temu udało mu się utrzymać posadę, pomimo kontrowersyjnych zmian wokół formatu, tym razem nie będzie już miał najpewniej tyle szczęścia. - Zmiany obejmują scenografię, reżyserię, a nawet grupę docelową programu. Ma być teraz skierowany do osób w wieku 20-25 lat. (...) Nie wiadomo, co dalej z Robertem. Nikt do niego nie zadzwonił. To przykre, że nikt nie informuje go o zmianach w programie, którego był twarzą przez 20 lat - ujawniła w rozmowie z gala.pl Monika Janowska, żona oraz menadżerka gwiazdora.

Kto zastąpi Janowskiego w TVP?

- Szanowni Państwo, Moi Drodzy Kochani Melodiowicze. Powtórka z rozrywki, Czyli Wiem, że Nic Nie Wiem. Niewiele WAM dzisiaj powiem, ponieważ nikt z TVP1 jeszcze do mnie nie dzwonił. Ale wiem, że idzie zmiana Jaka to melodia? Pojechali po całości- producent ( też nic nie wie jeszcze!!!), scenografia, reżyseria( MAREK BIK, współautor ,,dobrej zmiany"), prowadzący i , to się nie mieści w głowie, WY. Bo zmiana ma być nie tyle lepsza, ile młodsza - napisał na swym koncie na Facebooku sam Janowski. Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi dziennikarza. Zakulisowe doniesienia mówią jednak, że jego miejsce zajmą już wkrótce Barbara Kurdej-Szatan oraz Halina Mlynkova.

ZOBACZ TAKŻE: Kryzys Joanny Brodzik. Wszystko się wali, gwiazda załamana

ZOBACZ TAKŻE: 15-letnia córka Przybylskiej z chłopakiem i dzieckiem. Po sieci krąży zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News