Od momentu przejęcia Telewizji Polskiej przez Jacka Kurskiego, publiczna stacja notuje co chwila spadki oglądalności zniżając się do najniższych wyników od lat. Najwyraźniej szefostwo TVP postanowiło podratować oglądalność przy pomocy reality-show o kontrowersyjnym tytule „Kochanie, zabijamy nasze dzieci”.

Po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość i obsadzeniu kierownictwa Telewizji Polskiej przez polityków obozu władzy i przychylnych formacji Kaczyńskiego dziennikarzy, oglądalność stacji notuje co chwila spadki oglądalności. Jak się okazuje, lekarstwem na kryzys ma być nowe reality-show o kontrowersyjnym tytule.

W nowej ramówce TVP pojawi się wzorowane na brytyjskim formacie reality show „Kochanie, zabijany nasze dziecko”. W programie będzie można obejrzeć przypadki rodzin, w których rodzice na etapie wychowywania dzieci popełnili poważne błędy prowadzące do utraty zdrowia, a w dalszej perspektywie utraty życia dzieci.

Zrozpaczonym rodzinom będą pomagać eksperci żywieniowi i od rozwoju fizycznego dzieci. Jednym głównych punktów każdego odcinka będzie symulacja wyglądu i stanu dziecka za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat jeśli rodzice nie zmienią swoich technik wychowawczych.

Każdy odcinek będzie pokazywał trzy tygodnie z życia rodziny, podczas których będzie się starała wprowadzić w życie reformy zaproponowane przez ekspertów.

Poniżej jeden z odcinków brytyjskiego oryginału reality-show.

https://www.youtube.com/watch?v=kA0mn7hm_sQ

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: wirtualne media

...

Zobacz również

Zobacz również