TVP przekazało smutną wiadomość. Uwielbiany prezenter miał wypadek, konieczna była operacja

TVP przekazało smutną wiadomość. Uwielbiany prezenter miał wypadek, konieczna była operacja

TVP nie było przygotowane na taki scenariusz. Ceniony i szanowany prezenter Telewizji Polskiej doznał fatalnego wypadku. Nie obyło się bez trudnej operacji.

TVP jest od 13 lat miejscem pracy Rafała Patyry. Szanowany i ceniony redaktor i prezenter znany był przez lata z relacji wydań sportowych po wydaniu "Panoramy". Dziś jego pozycja w TVP jest wyższa - Patyrę widujemy choćby w "Teleexpresie", gdzie w trybie błyskawicznym prezentuje rodakom pigułkę najważniejszych wydarzeń w kraju.

Dziennikarz TVP kontuzjowany

Niestety w ostatnim czasie prezenter doznał koszmarnego wypadku. Jak informuje "Super Express", zerwał więzadło krzyżowe. Oznaczało to jedno - Patyra nie mógł obejść się bez operacji. Chodzi bowiem o jeden z poważniejszych urazów w sporcie wyczynowym, którego możemy nabawić się nawet w codziennej, amatorskiej rekreacji. Zerwanie więzadeł uniemożliwia nie tyle uprawianie sportu, co codzienne funkcjonowanie. Dziennikarz musiał przejść skomplikowany zabieg. Na szczęście popularny prezenter jest już po operacji. Podczas zabiegu "wycięto uszkodzone więzadło i zastąpiono je przeszczepem więzadłowym LARS". Na facebook'owym profilu Reprezentacja TVP czytamy, że zabieg przeprowadził dr Damian Zaborowski.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Przed dziennikarzem długa i skomplikowana rekonwalescencja. Do pracy redakcyjnej, a właściwie pozycji siedzącej, dziennikarz będzie mógł wrócić najwcześniej za 2 tygodnie. O aktywności może zapomnieć na minimum 2 miesiące. Jednak nie opuszcza go optymizm. Trzeba to docenić, zważywszy, że ponad 3/4 nogi dziennikarza znajduje się w gipsie. - Rachu, ciachu i po strachu. Trener Rafał Patyra już z nowiutkim więzadłem krzyżowym typu LARS. Majstersztyk - czytamy na fanpage'u Reprezentacji TVP.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  2. NIGDY nie zgadniesz, kim jest facet Omeny Mensah! To znany miliarder
  3. Kurdej-Szatan była boginią Sylwestra w TVP. Teraz jest przerażona, wielkie niebezpieczeństwo
  4. Najpierw zrobił karierę u Rydzyka, potem w TVP. Teraz, aż nie uwierzycie co robi
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu