TVP nie było przygotowane na taki scenariusz. Ceniony i szanowany prezenter Telewizji Polskiej doznał fatalnego wypadku. Nie obyło się bez trudnej operacji.

TVP jest od 13 lat miejscem pracy Rafała Patyry. Szanowany i ceniony redaktor i prezenter znany był przez lata z relacji wydań sportowych po wydaniu „Panoramy”. Dziś jego pozycja w TVP jest wyższa – Patyrę widujemy choćby w „Teleexpresie”, gdzie w trybie błyskawicznym prezentuje rodakom pigułkę najważniejszych wydarzeń w kraju.

Dziennikarz TVP kontuzjowany

Niestety w ostatnim czasie prezenter doznał koszmarnego wypadku. Jak informuje „Super Express”, zerwał więzadło krzyżowe. Oznaczało to jedno – Patyra nie mógł obejść się bez operacji. Chodzi bowiem o jeden z poważniejszych urazów w sporcie wyczynowym, którego możemy nabawić się nawet w codziennej, amatorskiej rekreacji. Zerwanie więzadeł uniemożliwia nie tyle uprawianie sportu, co codzienne funkcjonowanie. Dziennikarz musiał przejść skomplikowany zabieg.

Na szczęście popularny prezenter jest już po operacji. Podczas zabiegu „wycięto uszkodzone więzadło i zastąpiono je przeszczepem więzadłowym LARS”. Na facebook’owym profilu Reprezentacja TVP czytamy, że zabieg przeprowadził dr Damian Zaborowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Disco polo i mafia. Fani wciąż nie mogą uwierzyć we wstrząsające fakty

Przed dziennikarzem długa i skomplikowana rekonwalescencja. Do pracy redakcyjnej, a właściwie pozycji siedzącej, dziennikarz będzie mógł wrócić najwcześniej za 2 tygodnie. O aktywności może zapomnieć na minimum 2 miesiące. Jednak nie opuszcza go optymizm. Trzeba to docenić, zważywszy, że ponad 3/4 nogi dziennikarza znajduje się w gipsie.

– Rachu, ciachu i po strachu. Trener Rafał Patyra już z nowiutkim więzadłem krzyżowym typu LARS. Majstersztyk – czytamy na fanpage’u Reprezentacji TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  2. NIGDY nie zgadniesz, kim jest facet Omeny Mensah! To znany miliarder
  3. Kurdej-Szatan była boginią Sylwestra w TVP. Teraz jest przerażona, wielkie niebezpieczeństwo
  4. Najpierw zrobił karierę u Rydzyka, potem w TVP. Teraz, aż nie uwierzycie co robi
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi

Czterej pancerni i pies: Tragedia gwiazdy serialu. Straszna choroba zabrała jej ukochanego