TVP przekazało smutną wiadomość. Uwielbiany prezenter miał wypadek, konieczna była operacja
Bartłomiej Chudy - 7 Stycznia 2019

TVP przekazało smutną wiadomość. Uwielbiany prezenter miał wypadek, konieczna była operacja

TVP nie było przygotowane na taki scenariusz. Ceniony i szanowany prezenter Telewizji Polskiej doznał fatalnego wypadku. Nie obyło się bez trudnej operacji.

TVP jest od 13 lat miejscem pracy Rafała Patyry. Szanowany i ceniony redaktor i prezenter znany był przez lata z relacji wydań sportowych po wydaniu "Panoramy". Dziś jego pozycja w TVP jest wyższa - Patyrę widujemy choćby w "Teleexpresie", gdzie w trybie błyskawicznym prezentuje rodakom pigułkę najważniejszych wydarzeń w kraju.

Dziennikarz TVP kontuzjowany

Niestety w ostatnim czasie prezenter doznał koszmarnego wypadku. Jak informuje "Super Express", zerwał więzadło krzyżowe. Oznaczało to jedno - Patyra nie mógł obejść się bez operacji. Chodzi bowiem o jeden z poważniejszych urazów w sporcie wyczynowym, którego możemy nabawić się nawet w codziennej, amatorskiej rekreacji. Zerwanie więzadeł uniemożliwia nie tyle uprawianie sportu, co codzienne funkcjonowanie. Dziennikarz musiał przejść skomplikowany zabieg. Na szczęście popularny prezenter jest już po operacji. Podczas zabiegu "wycięto uszkodzone więzadło i zastąpiono je przeszczepem więzadłowym LARS". Na facebook'owym profilu Reprezentacja TVP czytamy, że zabieg przeprowadził dr Damian Zaborowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
GłówneDisco polo i mafia. Fani wciąż nie mogą uwierzyć we wstrząsające faktyCzytaj dalej
Przed dziennikarzem długa i skomplikowana rekonwalescencja. Do pracy redakcyjnej, a właściwie pozycji siedzącej, dziennikarz będzie mógł wrócić najwcześniej za 2 tygodnie. O aktywności może zapomnieć na minimum 2 miesiące. Jednak nie opuszcza go optymizm. Trzeba to docenić, zważywszy, że ponad 3/4 nogi dziennikarza znajduje się w gipsie. - Rachu, ciachu i po strachu. Trener Rafał Patyra już z nowiutkim więzadłem krzyżowym typu LARS. Majstersztyk - czytamy na fanpage'u Reprezentacji TVP.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  2. NIGDY nie zgadniesz, kim jest facet Omeny Mensah! To znany miliarder
  3. Kurdej-Szatan była boginią Sylwestra w TVP. Teraz jest przerażona, wielkie niebezpieczeństwo
  4. Najpierw zrobił karierę u Rydzyka, potem w TVP. Teraz, aż nie uwierzycie co robi
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Małgorzata NiemirskaCzterej pancerni i pies: Tragedia gwiazdy serialu. Straszna choroba zabrała jej ukochanegoCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News