Nie żyje szanowany dziennikarz TVP. Koszmarna wiadomość
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Nie żyje szanowany dziennikarz TVP. Koszmarna wiadomość

TVP pogrążone w żałobie. Nie żyje pracujący dla nich dziennikarz, który jednocześnie był publicystą oraz działaczem społecznym. Mężczyzna z telewizją związany był juz od 1972 roku, kiedy stał się częścią jednej z redakcji. To ogromna strata dla świata mass mediów.

TVP będzie musiało poradzić sobie z ogromną stratą - nie żyje ich redaktor, Jan Sylwestrzak. Mężczyzna współtworzył nie tylko telewizję, radio, z którym związał się jeszcze wcześniej - w 1966 roku. Polskie radio stało się dzięki niemu o wiele bogatsze. Dziś pozostał już tylko smutek.

TVP nie będzie już takie samo

Jan Sylwestrzak od zawsze związany był ze światem mediów. Jego dziennikarska kariera rozpoczęła się już w 1966 roku, kiedy zaczął współtworzyć redakcję rolną Polskiego Radia. Sześć lat później przyszedł czas na Telewizję Polską, w której zasłynął dzięki swojej pracy na podobnym stanowisku, a konkretniej jako współredaktor redakcji oświaty rolnej. Mężczyzna współtworzył między innymi cykl Telewizyjnego Technikum Rolniczego, był również członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej, w którym doczekał się nawet zasłużonego stanowiska - dwukrotnie pełnił funkcję prezesa oddziału szczecińskiego. Świat mediów nie miał przez nim żadnych tajemnic.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Jan Sylwestrzak - od dziennikarza do polityka

Jan Sylwestrzak spełniał się nie tylko jako dziennikarz. Mężczyzna pełnił również wiele zaszczytnych ról w świecie polityki - w 2003 roku został wicewojewodą zachodniopomorskim i utrzymywał się na tym stanowisku przez dwa lata. Dziennikarz TVP był również działaczem Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego, a także Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Partii Ludowo - Demokratycznej. W 2005 roku wstąpił również do Stronnictwa Gospodarczego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler okłamała miliony Polaków?! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  2. Córka Beaty Tyszkiewicz w centrum potężnego skandalu! Co na to jej schorowana matka?!
  3. Mateusz Morawiecki OŚMIESZONY jak nigdy! Tak bardzo się chwalił, teraz płonie ze wstydu
  4. Widzowie Sprawy dla reportera nigdy nie zapomną tego odcinka! Jaworowicz skonfrontowała się z Jackowskim
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News