Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce

Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce Źródło: screen/TVP Info

TVP przekazało wstrząsającą wiadomość w sprawie, która niedawno poruszyła miliony Polaków. Chodzi o skandaliczne nagranie, na którym widać było przerażone dziecko zamknięte przez opiekunów w pralce. Teraz koszmar powraca, a szczegóły tego niewyobrażalnego zdarzenia są naprawdę szokujące. 

TVP jako jedna z największych telewizji w naszym kraju bezustannie musi trzymać rękę na pulsie. Mimo licznych kontrowersji wybuchających wokół stacji oraz kłopotów związanych z protestami, dziennikarze na bieżąco śledzą sprawy bulwersujące Polaków. Właśnie pojawiła się wstrząsająca informacja dotycząca nagrania, które jakiś czas temu wywołało prawdziwą burzę w naszym kraju. TVP Info wróciło do koszmarnej sprawy dziecka zamkniętego w pralce i opublikowało nowe, niewiarygodne fakty dotyczące osób odpowiedzialnych za całe zdarzenie.

Sprawa, która wstrząsnęła milionami Polaków

Jakiś czas temu do sieci trafiło wstrząsające nagranie. Widać było na nim dwuletnie dziecko, które opiekunowie zamknęli w pralce na około minutę. Maluch płakał, był przerażony i bezskutecznie starał się wydostać, niestety nie było to możliwe. W tle słychać było mężczyzn, którzy nagrywali całą sytuację i głośno się śmiali. Udostępnione zostało również zdjęcie tego samego malca, na którym siedzi z papierosem włożonym w usta. Okazało się, że odpowiedzialny za to jest 22-letni ojciec dziecka Tomasz K. oraz 18-letni Adam B. Sprawa wywołała gigantyczne oburzenie wśród Polaków, którzy domagali się dla mężczyzn bardzo surowych kar.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP podaje nowe informacje w sprawie dziecka zamkniętego w pralce

Jak podaje TVP Info, koszmar powrócił, a sprawcy zdarzenia właśnie usłyszeli oskarżenie wydane przez prokuraturę. Informacja jednak przeraża, mężczyzną grozi bowiem jedynie  do 10 lat więzienia. Oskarżeni zostali o znęcanie się fizyczne i psychiczne ze szczególnym okrucieństwem oraz narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Natychmiast pojawiły się głosy wzburzonych Polaków, którzy są przekonani, że za tak skandaliczny czyn mężczyznom należy się bardziej dotkliwa kara, by nigdy więcej nie pomyśleli o zrobieniu czegoś podobnego. Internauci obawiają się także, że przy pomocy obrońców przekonają sąd, by nie skazał ich na 10 lat, lecz złagodził wyrok. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Omenaa Mensah jest spokrewniona z królem! Pochodzenie gwiazdy robi wrażenie
  2. Gdzie mieszka Anna Dymna? Dom aktorki jest jej azylem
  3. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  4. Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości
  5. Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: TVP Info
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News