TVP przekroczyło granicę. Duda będzie wściekły

TVP przekroczyło granicę. Duda będzie wściekły

W niedzielę osoby przebywający w Sejmie rodzice osób niepełnosprawnych, zadecydowali o wstrzymaniu protestu. Wydarzenie odbiło się szerokim echem po wszystkich mediach. Jednak to, co zrobiła stacja TVP w swoich "Wiadomościach" przechodzi wszelkie granice.

Po 40 dniach protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów został wstrzymany. Protestujący opuścili też budynek Sejmu. Wiele osób mocno skrytykowało rząd PiS za to, że dopuścił do tak długiego trwania protestu. Przez te dni byliśmy świadkami wielu kontrowersyjnych zachowań rządu. Dodatkowo władza nie spełniła postulatów protestujących, którzy przerwali swoją walkę ze względów bezpieczeństwa i komfortu niepełnosprawnych. Okazuje się jednak, że telewizja TVP widzi tę sytuację inaczej niż znaczna większość Polaków. To, co zaprezentowano w dzisiejszym wydaniu "Wiadomości" zbulwersowało wiele osób.

TVP o proteście niepełnosprawnych

Nie da się ukryć, że PiS bardzo stracił w oczach Polaków za sprawą protestu w Sejmie. TVP starało się to naprawić, jednak według wielu odniosło wręcz przeciwny skutek. Stacja przez większość czasu chwaliła rząd, twierdząc, że wykazał się największą pomocą dla osób niepełnosprawnych w porównaniu do poprzednich władz. Wskazano wiele gotowych już rozwiązań, które chce wprowadzić rząd PiS. Dodatkowo to z protestujących zrobiono stronę, która nie chciała żadnych kompromisów i nie była gotowa na dialog. Pewnego rodzaju wisienką na torcie, który przygotowało TVP, jest fakt, że protestujący zostali wprost nazwani awanturnikami. Usilnie wskazywano również na rzekome polityczne podłoże całego protestu. Według tego, co przedstawiło TVP, posłowie opozycji wykorzystywali protest to swoich własnych politycznych gierek. Wielu internautów dostrzega w tym swojego rodzaju laurkę dla rządu pokazującą, że to właśnie on wyszedł z całej sytuacji zwycięsko. Dodatkowo stacja zacytowała słowa Andrzeja Dudy, które nijak nie mają się do całej treści przedstawionej przez TVP. Andrzej Duda bez wątpienia nie jest zachwycony tym, w jaki sposób posłużono się jego słowami. - W tej sytuacji nie ma ani zwycięzców, ani pokonanych. Teraz jest czas na dalsze rozmowy i prace nad kolejnymi rozwiązaniami, które będą służyć osobom niepełnosprawnym. Jestem gotowy wspierać rząd w tych pracach - mówił prezydent. Według wielu internautów treść przedstawiona w "Wiadomościach" nie jest niczym innym jak propagandą PiS, która ma na celu pokazanie tego, jak rząd chciał pomóc niepełnosprawnym a oni tą pomoc odrzucili. Fot. screen ze strony wiadomosci.tvp.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Amerykanie wstrząśnięci. B. prezydent USA w szpitalu
  2. Internauci tarzają się ze śmiechu. Giertych zmasakrował Kuchcińskiego
  3. PiS ujawnił co zrobi z Tuskiem. Szok w szeregach opozycji
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News