TVP przekazało tragiczne wieści. Doszło do śmiertelnego wypadku, kulisy porażają

TVP przekazało tragiczne wieści. Doszło do śmiertelnego wypadku, kulisy porażają Źródło: Pikio.pl

TVP opisało szczegóły okropnego wydarzenia, do jakiego doszło na polskich drogach. W wyniku zdarzenia życie straciła młoda kobieta. To, co stwierdzili policjanci, jest wstrząsające.

TVP zaskoczyło wszystkich, którzy beztrosko korzystają z długiego weekendu. Przekazano informację o wypadku w województwie śląskim, w wyniku którego zmarła młoda osoba. Ustalenia policji mrożą krew w żyłach.

TVP: doszło do strasznego wypadku na drodze S52. Jest ofiara śmiertelna

Jak przekazało TVP, do zdarzenia doszło w Harbutowicach w województwie śląskim. Kierująca fiatem kobieta nagle straciła panowanie nad pojazdem i wpadła na pas zieleni na trasie S52 w kierunku Bielska-Białej. Pojazd z dużą mocą uderzył w bramownicę drogową. Całą sytuację zaobserwowali inni kierowcy, którzy natychmiast postanowili sprawdzić stan osoby w aucie.

Świadkowie zdarzenia szybko ruszyli z pomocą do poszkodowanej. Gdy okazało się, że ranna nie oddycha, zebrane osoby wykazały się ogromną przytomnością umysłu i od razu zaczęły działać.  Podjęto akcję reanimacyjną, jednak nie udało się uratować ofiary. Kierująca autem zmarła w wyniku otrzymanych obrażeń. Miała tylko 29 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fatalny błąd kierującej pojazdem doprowadził do tragedii. Policja apeluje o ostrożność do wszystkich kierowców

Impet uderzenia można ocenić patrząc na wrak auto. Fiat w wyniku uderzenia został doszczętnie zniszczony. Kobieta miała prawdopodobnie bardzo małe szanse na przeżycie wypadku.

Dziennikarze TVP mieli już okazję rozmawiać ze służbami, które pojawiły się na miejscu. Najbardziej przerażające są jednak ustalenia policjantów, którzy ustalili, że zmarła nie miała prawa jazdy. Takie zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne. Brak uprawnień do kierowania samochodu może świadczyć o niedostatecznych umiejętnościach kierowcy, dlatego lepiej nie wsiadać za kółko bez ważnego dokumentu.

Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej zbyt duża prędkość podczas jazdy. Mundurowi apelują o ostrożność do wszystkich kierowców, bowiem majówka zawsze jest czasem, gdy należy szczególnie stosować się do zasady ograniczonego zaufania. Wielu kierowców może prowadzić po alkoholu lub łamać przepisy ruchu drogowego. W tym czasie warto zdjąć nogę z gazu i uważnie obserwować innych uczestników ruchu drogowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oto dlaczego nie wiadomo, czy dziecko Meghan Markle już się urodziło. Polka odkryła sekret
  2. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona w pokoju hotelowym
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News