TVP przed chwilą ogłosiło wstrzymanie hitowego programu!

TVP przed chwilą ogłosiło wstrzymanie hitowego programu!

Ten program był prawdziwym hitem. Jedni go kochali, innych doprowadzał do szewskiej pasji. Wszyscy jednak zgodnie twierdzą, że wycofanie do z telewizji publicznej sprawi, że TVP nie będzie już takie samo, jak kiedyś. Pewna epoka po prostu się kończy. 

Okazuje się, że powodem wstrzymania produkcji hitowego programu jest nawał pracy jego autora. Chodzi o "Szopkę noworoczną" i Marcina Wolskiego, który obecnie piastuje funkcję dyrektora TVP2.

Przyrodzenie zamiast ręki

- Nie przewiduję szopki w tym roku. Chociażby dlatego, że jestem po prostu piekielnie zajęty. W firmie jest tyle obowiązków - tłumaczy w rozmowie z wp.pl Wolski i dodaje, że w zeszłym roku było mu łatwiej. - Wtedy miałem nagromadzone materiały z paru lat, teraz musiałbym wziąć trzy miesiące urlopu - wyjaśnia. ZOBACZ TAKŻE: Skandal na żywo w TVP Info! Widzowie oniemieli "Szopka" do TVP wróciła w zeszłym roku po kilkuletniej przerwie. Od razu wywołała skrajne emocje. Widzowie szczególnie oburzeni byli żartami z Andrzeja Rzeplińskiego, który w sztuce zamiast reki miał... męskie przyrodzenie, i z Anny Komorowskiej, a konkretnie z jej figury. - Jak się Bronek poprztyka z Donkiem, to się zawsze może schować za swą bujną żonkę - "żartował" jeden z aktorów kontrowersyjnego przedstawienia. Po emisji programu opozycja była w prawdziwej furii, domagała się głowy Wolskiego. Mocno w obronę wzięli go jednak zwolennicy "dobrej zmiany". Teraz to oni są najbardziej zawiedzeni najnowszą decyzją telewizji prowadzonej przez Jacka Kurskiego.

Hit wstrzymany, ale...

Wolski daje jednak fanom nadzieję, że "Szopka noworoczna" nie zniknie z TVP definitywnie. Zapowiada, że w przyszłym roku może da radę zrobić nowym odcinek. Przy okazji broni się przed zarzutami o wykorzystywanie stanowiska w mediach publicznych do promowania własnej twórczości. ZOBACZ TAKŻE: Bałtroczyk ostro jak nigdy o przedstawicielach TVP. „Ty masz jakąś granicę chłopaku?” - Nie ma tu konfliktu interesów. Jestem pisarzem. Nie zmieniłem przecież zawodu w związku z tym, że objąłem stanowisko szefa Dwójki – przekonuje Wolski w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl. źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News