Skandaliczny materiał Wiadomości TVP. Propaganda, że ręce opadają

Skandaliczny materiał Wiadomości TVP. Propaganda, że ręce opadają Źródło: fot.youtube.com/Wiadomości Prawicowe

TVP znów zadziwiło swoich telewidzów. Ostatnie wydanie Wiadomości Telewizji Publicznej znów spotkało się z lawą krytyki ze strony środowisk opozycyjnych, które otwarcie zaatakowały budzące kontrowersje praktyki telewizji. Jak się okazuje, media zarządzane przez Jacka Kurskiego postanowiły wykorzystać śmierć Jana Olszewskiego do realizacji polityki rządu. Czy granica dobrego smaku została właśnie przekroczona?

TVP od czasu objęcia rządów Prawa i Sprawiedliwości regularnie musi liczyć się z krytyką ze strony widzów. Wszystko przed nadmierną partyjną propagandę, jaka nie podoba się polskiej opinii publicznej, która często zaznaczała, że media publiczne w bardzo stronniczy sposób dobierają informację do swoich programów i działają według poleceń partii rządzącej. Tym razem do uprawiania propagandy media rządowe wykorzystały okoliczność śmierci premiera Jana Olszewskiego. To, w jaki sposób opozycja została zaatakowana budzi szok i niedowierzanie wśród widzów.

TVP szokuje. Kontrowersyjne wydanie wiadomości

Śmierć premiera Jana Olszewskiego zarówno dla TVP, jak i środowisk partii rządzącej, była bardzo ważnym wydarzeniem. Pogrzeb, jak też materiały dotyczące życia byłego szefa rady ministrów bardzo często pojawiły się w mediach publicznych, tak było też w trakcie dzisiejszego wydania wiadomości (tj.17.02.19). Reportaż, który zaprezentowali dziennikarze TVP dotyczył faktu "nieuszanowania" przez inne formacje polityczne żałoby narodowej i braku uczczenia pamięci zmarłego szefa rządu. Oglądający są oburzeni faktem, że media Jacka Kurskiego postanowiły wykorzystać śmierć Olszewskiego do promocji własnych przekonań.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czym tym razem zawiniła opozycja?

Według treści reportażu TVP, opozycja miała nie uszanować śmierci Olszewskiego dlatego, że w czasie żałoby narodowej zaczęła składać deklaracje polityczne. Według mediów publicznych, karygodnym jest fakt, że ogłoszenie Koalicji Europejskiej do wyborów miało miejsce w trakcie momentu, który przeznaczony był na pożegnanie byłego premiera. Telewizja poszła jednak o krok dalej i zaczęła robić nieprzychylne aluzje dotyczące opozycji, wskazując, że do odejścia Olszewskiego ze stanowiska premiera doszło poprzez przedstawicieli ówczesnej opozycji, której przewodzić miał chociażby Donald Tusk. Widzowie zwracają także uwagę, że dokument "Nocna Zmiana" traktujący o tamtych wydarzeniach coraz częściej pojawia się w ramówce Telewizji Publicznej, tak, aby dokładnie naznaczyć poglądy prezesa stacji i opcji politycznej, z której się wywodzi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Przybylska PORONIŁA aż 2 razy?! Szczere wyznanie mamy aktorki
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Fani wpadli w furię, kiedy Brodka wyszła z budynku TVN. "POJ*BAŁO SIĘ!"
  4. Agnieszka Chylińska zszokowała swoich fanów. "Aga, a kiedy ty powiesz sobie dość?"
  5. Nie żyje znany, polski muzyk. Przegrał z chorobą
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: TVP Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News