pilot
Fot. Wikimedia.org
Mikołaj Pilecki - 26 Grudnia 2018

Drugi dzień świąt w TVP. Stacja szykuje prawdziwe hity

TVP jak każda inna telewizja w czasie Bożego Narodzenia przechodzi na specjalne świąteczne tory. Państwowy nadawca walczy wówczas o widza, a jak inaczej go zdobyć, jak nie nadając popularne i przyciągające publiczność produkcje. Drugi dzień Świąt pełen będzie hitów.

TVP nie zapomina o tym, by widzów zadowalać także w tym szczególnym czasie. Tradycyjnie wigilia i pierwszy dzień Świąt zeszły na nadawaniu typowo świątecznych produkcji i filmów dla dzieci. 26 grudnia jest już dniem powrotu do poważniejszych obrazów, często dla dorosłych i dojrzałej młodzieży. Telewizja Polska na ten dzień przyszykowała prawdziwe hity. Filmów być może nie jest wiele, ale na pewno warto zwrócić na nie uwagę przy wyborze odpowiedniego kanału dziś po południu. Konkurencja nie śpi i jest w czym przebierać.

TVP przyszykowało prawdziwe hity

"Codzienny" repertuar Telewizji Polskiej rozpocznie się już po południu. O godzinie 16:05 na antenie Dwójki pokazany zostanie ceniony film francuski "Nietykalni" z 2012 roku. Później na tym samym kanale, o godzinie 20:55 odbędzie się transmisja "27 sukienek", amerykańska komedii romantycznej z 2008 roku. Ciekawy film zobaczyć będzie można również na Jedynce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
O godzinie 23:55 nadane zostaną kultowe "Rozmowy kontrolowane" z 1991 roku w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego na podstawie scenariusza Stanisława Tyma. 26 grudnia zapowiada się naprawdę ciekawie dla miłośników kina.

Co ciekawego na innych kanałach?

O godzinie na Polsacie 14:30 rozpocznie się emisja hitowego filmu produkcji amerykańskiej "Top Gun" z 1986. Tom Cruise wcieli się w pilota myśliwca marynarki wojennej USA. O 20:05 poleci jeden z najbardziej znanych filmów wszech czasów, czyli "Titanic". O godzinie 20:00 na antenie TVN zobaczyć będzie można "Królewnę śnieżkę". Wieczór będzie ciekawy także na TVN7. O godzinie 18:10 zobaczymy "Minionki rozrabiają", animowany film familijny. Godzinę i pięćdziesiąt minut później natomiast coś dla fanów przygód Bridget Jones, a mianowicie "Bridget Jones: W pogoni za rozumem".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! "Telewizja śniadaniowa to za mało"
  2. Kim jest mąż Uli Chincz? Tajemnica gwiazdy TVN wyszła na jaw
  3. Rydzykowi się powodzi! Trzymajcie się krzeseł, wiemy ile zarobiła Telewizja Trwam
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
źródło: wiadomosci.gazeta.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News