tvp info
fot.youtube.com/tvp
Mateusz Wysokiński - 12 Grudnia 2018

Skandal w TVP! Pracownik przeszedł sam siebie, to już wandalizm

TVP będzie miało trudny orzech do zgryzienia. Jeden z czołowych pracowników stacji dokonał się aktu wandalizmu. Widzowie domagają się dymisji mężczyzny. Jak zareaguje Jacek Kurski?

TVP niejednokrotnie w trakcie rządów PiS słynęło z mniejszych i większych skandali. Teraz jednak pewna granica została przekroczona, gdyż jedna z osób zarządzających social media TVP Info dokonała aktu wandalizmu na pomniku przyrody w parku narodowym. Czy Jacek Kurski sprawi, że mężczyzna, który dopuścił się karygodnego wyskoku straci pracę?

TVP. Pracownik stacji na cenzurowanym

Osobą, o której mowa jest Radosław Poszwiński. Mężczyzna, który w telewizji pracuje jako "spec od wizerunku" przebywał ostatnio na urlopie w Jordanii. Arabski kraj bardzo przypadł do gustu mężczyźnie, który swój zachwyt postanowił wypisać swoje zadowolenie na jednej ze skład znajdujących się w objętym ochroną rządu Jordanii terenie. Napis, który został wyryty na skale parku głosi "TVP INFO PORTAL". O ile ten akt wandalizmu jest czymś bardzo wątpliwym moralnie, o tyle sam pracownik stacji postanowił pochwalić się swoim czynem za pomocą własnych social mediów. Widząc, że jego postawa wzbudziła oburzenie próbował usunąć kompromitującą go fotografię. Niestety, ale czujni internauci byli szybsi i zrobili zrzuty ekranu zdjęć Poszwińskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej

To nie pierwszy incydent Poszwińskiego

Mężczyzna, który w przeszłości zasłynął nagłośnieniem romansu Ryszarda Petru z posłanką Schmidt nie po raz pierwszy będzie miał wielkie problemy. Pracownik TVP bardzo często zapomina się na szczególnie na swoim Twitterze, który regularnie czyszczony jest przez PR-owców Telewizji Publicznej. Swego czasu postanowił wykazać się antysemityzmem i zaatakował w swoim wpisie osoby wyznające judaizm. - Żydzi są odpowiedzialni za Holocaust, ponieważ nie zrobili nic, by go powstrzymać - napisał w szokującym tonie mężczyzna. O ile na tamtą aferę oko przymknął prezes Jacek Kurski, o tyle ten skandal może mieć o wiele większe konsekwencje dla Poszwińskiego. Stacja na razie nie zdecydowała się skomentować zachowania swojego pracownika, ale komentujący zdarzenie internauci są jednoznacznej opinii, że osoby szczycące się własnym wandalizmem nie powinny pracować w telewizji publicznej.tvp fot.twittertvp fot.twitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Gortat szybko się pocieszył po Bachledzie-Curuś! Jego nowa kobieta to BOGINI (FOTO)
  2. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  3. Gwiazda Polsatu przeszła poważny zabieg! Fani są przerażeni jej stanem zdrowia
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Gwiazdor TVP przyznał się, że jest gejem. Wyrzucili go z pracy
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News