Afera w TVP. W programie na żywo śpiewał o seksie i narkotykach, stacja podjęła zdecydowane działania

Afera w TVP. W programie na żywo śpiewał o seksie i narkotykach, stacja podjęła zdecydowane działania Źródło: Screnn/Youtube/Muzyka 100

TVP zaprosiła niedawno do programu kontrowersyjnego muzyka. Artysta w programie na żywo śpiewał między innymi o seksie i narkotykach. Szefostwo stacji podjęło zdecydowane kroki po tej aferze.

TVP podjęło zdecydowane działania w związku ze skandalem, do jakiego doszło w programie na żywo. Występ gwiazdora zaproszonego przez stację został uznany za zbyt kontrowersyjny i mocny dla widzów. Artysta śpiewał bowiem o seksie i narkotykach. 

TVP się nie popisała 

TVP szybko zareagowała na oburzenie widzów, które towarzyszyło występowi Ronniego Ferrari w programie "Pytanie na śniadanie". Chodzi o piosenkę "Ona by tak chciała", którą wczoraj można było usłyszeć w show. 

Wiele osób uznało ten popis za upadek polskiej telewizji. Przebój tego artysty w warstwie tekstowej przesycony jest bowiem wulgaryzmami, odniesieniami do seksu i narkotyków. Taka forma sztuki nie pasuje w żaden sposób do telewizji śniadaniowej, którą często oglądają całe rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Decyzja stacji w obliczu skandalu 

Głosów ostro krytykujących ten odcinek "Pytania na śniadanie" było więcej. Wszyscy zastanawiali się, kto wpadł na pomysł, żeby gwiazdor wykonujący taką muzykę pojawił się w programie. Jak wiadomo telewizja śniadaniowa to dość specyficzny wytwór, który rządzi się swoimi prawami. Towarzyszy widzom w godzinach porannych i zwykle ma na celu pozytywne nastrojenie ich przed całym dniem obowiązków. Ronnie Ferrari nie nadawał się do wykonania tego zadania. 

TVP w obliczu tego skandalu postanowiła zawiesić wydawcę, który zdecydował o zaproszeniu gościa do programu. Taką informację przekazały Wirtualne Media. TVP jeszcze nie wystosowała odpowiedniego oświadczenia, które najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie.

Dla wielu widzów to, co zobaczyli w programie, było szokujące. Nie sądzili, że publiczna telewizja kiedykolwiek będzie promować tego typu zachowania i wyemituje we wczesnych godzinach porannych materiał wypełniony wulgaryzmami i seksualnymi aluzjami.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Nie wiadomo, czy ukarany wydawca dostanie kiedykolwiek szansę na powrót do swojej pracy. Ciężko zrozumieć jego motywację. Jako pracownik TVP, biorący udział w produkowaniu "Pytania na śniadanie", powinien zdawać sobie sprawę, że taki występ wywoła skandal. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło: Pudelek

Następny artykuł