TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu

TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu Źródło: pikio.pl

TVP przekazało wyjątkowo smutne informacje. Podczas wyścigu doszło do wielkiej tragedii, w której zginęli polscy sportowcy. Rajd został odwołany, a wszyscy uczestnicy, jak i rodziny pokrzywdzonych w wyścigu pogrążyli się w żałobie.

TVP podało informacje, które wstrząsnęły wszystkimi fanami sportów motorowych. W trakcie popularnego rajdu doszło do wypadku, który zakończył życie polskich sportowców. Fani wyścigów i organizatorzy są w szoku. To pierwszy tak poważny wypadek na trasie rajdu, który od lat cieszył się wielką estymą wśród sportowców i wszystkich fascynatów sportów motorowych.

TVP zszokowała widzów. Sportowcy zginęli w rajdzie

Piąta edycja Rajdu Żuławskiego, który cieszył się wielką popularnością, zakończyła się wyjątkowo tragicznie. W trakcie wyścigu jeden z samochodów zjechał z trasy i doznał wielkich uszkodzeń, wpadając do rowu melioracyjnego. Załoga pojazdu niesttey nie przeżyła, mimo że trasa była całkowicie zabezpieczona i dostosowana do warunków imprezy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- 2 maja 2019 podczas samochodowej imprezy Super KJS pod nazwą 5. Rajd Żuławski doszło do tragicznego wypadku z udziałem załogi Łukasz Semkiw / Tomasz Czepukojć. Na drugim odcinku specjalnym prowadzona przez nich Honda Civic opuściła drogę, z impetem pokonała ziemny wał zabezpieczający i wpadła do kanału wodnego. Na ratunek pospieszyli znajdujący się na pobliskim punkcie kontrolnym sędziowie, kibice, zapewnione przez organizatora i znajdujące się na odcinku specjalnym wozy ratownicze straży pożarnej i karetka z lekarzem, a także wezwane na miejsce służby systemowe, włącznie ze śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego [...] - czytamy w oświadczeniu organizatorów. 

Dalej nie zabrakło oczywiście zwrotu do bliskich sportowców, którzy zginęli na trasie. 

- Składamy ogromne wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom zmarłych uczestników. Ze względu na pamięć naszych kolegów i wzgląd na ich bliskich oraz dobro prowadzonego śledztwa nie będziemy udzielać dalszych informacji - czytamy. 

Kierowcy ponieśli śmierć na miejscu

Według ustaleń policji, nagła reakcja kibiców i pogotowia medycznego, które pojawiło się na kilka sekund po kolizji, nie wystarczyły, aby uratować załogę Hondy civic, która poniosła śmierć na miejscu.

Kierowca samochodu, który brała udział w wypadku, zjechał z trasy i wpadł do rowu melioracyjnego. Kierowca i pilot ponieśli śmierć na miejscu - podała rzecznik prasowa komendy wojewódzkiej policji w Gdańsku podkom. Renata Legawiec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News