Pogrzeb Cezarego z "Sanatorium Miłości". Tak pożegnano uczestnika show TVP

Pogrzeb Cezarego z "Sanatorium Miłości". Tak pożegnano uczestnika show TVP Źródło: fb/Sanatorium Miłości

TVP wprowadzając na ekrany "Sanatorium Miłości" liczyło na wielką sympatię telewidzów skierowaną do nowej produkcji. Nie okazały się to płonne nadzieję i nowy program pokochały miliony fanów. Niestety, tak wielka grupa sympatyków w ciągu kilku ostatnich dni przeżyła bolesny cios. Wszystko za sprawą śmierci jednego z bohaterów produkcji, którego właśnie pochowano.

TVP przed kilkoma dniami przekazała druzgocące wiadomości. Zmarł jeden z najbardziej lubianych bohaterów "Sanatorium Miłości" Cezary Mocek. Wiadomość o jego śmierci odbiła się bardzo szerokim echem w społeczności fanów produkcji. 

Cezary Mocek pilnie trafił do szpitala z objawami obustronnego zapalenia płuc. Stan jego zdrowia z każdą kolejną chwilą pogarszał się w zastraszającym tempie. Ostatnie godziny przed śmiercią uczestnik programu spędził w śpiączce, z której już nie udało się go dobudzić. Do samego końca towarzyszyła mu ukochana córka.

TVP, rodzina i fani pożegnali Cezarego z "Sanatorium Miłości"

- Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu „Sanatorium Miłości”. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania - takimi słowami zakomunikowano śmierć Cezarego Mocka na oficjalnym profilu facebookowym show TVP.

Tak nagłe odejście uczestnika "Sanatorium Miłości" okazało się wielkim ciosem nie tylko dla jego najbliższych, ale także innych uczestników. Ten cios zabolał szczególnie Wiesię, która bardzo zbliżyła się do niego w ostatnich tygodniach.

- Popłakałam się niesamowicie, kiedy dowiedziałam się, że Cezary nie żyje. Darzyłam go ogromną sympatią. On chyba nawet czuł coś więcej. W pewnym sensie byliśmy parą. Mieliśmy wspólne plany. Los jednak ułożył wszystko inaczej - wyznała zdruzgotana na łamach Wirtualnej Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uroczystości pogrzebowe Cezarego Mocka rozpoczęły się dzisiaj dokładni o 11:15 na Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej w Łodzi. Od samego początku było wiadomo, że w ostatniej drodze uczestnika programu będą również uczestniczyć włodarze TVP. Dlatego też na miejscu nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej, czyli prowadzącej programu "Sanatorium Miłości". Na pogrzebie zjawił się również sam prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

pogrzeb TVP telemagazyn

(fot. Telemagazyn.pl)

pogrzeb TVP Telemagazyn

(fot. Telemagazyn.pl)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  2. Widzów wbiło w ziemię. Mega gwiazda TVN odchodzi ze stacji!
  3. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  4. Legendarny kosmetyk przeceniony o niemal połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

 

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News