Internuaci są WŚCIEKLI. Tak wyglądała transmisja TVP z ostatniego pożegnania Adamowicza

Internuaci są WŚCIEKLI. Tak wyglądała transmisja TVP z ostatniego pożegnania Adamowicza

TVP było już bardzo mocno krytykowane za swoje materiały o Pawle Adamowiczu. Jednak teraz stacji udało się jeszcze bardziej rozwścieczyć internautów. Wszystko za sprawą transmisji pochodu żałobnego.

TVP od samego początku tragedii, która wydarzyła się w Gdańsku, zbiera solidne baty zarówno od internautów, jak i osób znanych. Wszystko przez to, w jaki sposób był ukazywany Paweł Adamowicz w materiałach tej telewizji. Wiele osób zarzuca TVP szczucie zarówno polityka, jak i Jurka Owsiaka oraz szerzenie mowy nienawiści. Internauci wytykają obraźliwe sformułowania o polityku, a teraz ich uwagę przykuła transmisja z pochodu żałobnego, który przeszedł ulicami Gdańska.

TVP znowu pod ostrzałem

Stacja jeszcze nie pozbierała się po ostatniej fali krytyki, która dosłownie ją zalała, a już udało się jej wywołać kolejną. Miliony Polaków obserwowało wczoraj przemarsz pochodu żałobnego, którego uczestnicy chcieli uczcić pamięć i pożegnać się z Pawłem Adamowiczem. Wydarzenie zgromadziło gigantyczny tłum tysięcy ludzi, którzy w milczeniu przeszli ulicami Gdańska. Oczywiście wszystko było relacjonowane na żywo przez wszystkie największe telewizje w Polsce. Również TVP puściło taką transmisję, która według niektórych była wręcz żałosna. Wszystko dlatego, że kamera stacji pokazywała praktycznie tylko samochód z trumną oraz osoby, które szły tuż za nim, przez co cała relacja wyglądała jakby na przemarsz przyszła tylko garstka ludzi. Kolejnym zarzutem jest fakt, że oryginalny dźwięk towarzyszący konduktowi został wyciszony, a na pierwszy plan wybija się rozmowa ze studia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jakie to jest straszne. TVPinfo niby pokazuje kondukt, ale tylko z jednej kamery pokazującej samochód z trumną z wąskiego ujęcia z którego nie widać morza ludzi. Oryginalny dźwięk orkiestry i bicia dzwonów jest wyciszony a zamiast tego jakieś człowieczki dyskutują bez sensu - pisze jeden z internautów. Co więcej, sama dyskusja nie dotyczyła postaci Pawła Adamowicza, a jego zabójcy czyli Stefana W. i jego stanu psychicznego. To również rozwścieczyło internautów. Dla porównania transmisja emitowana w TVN pozbawiona była jakiegokolwiek komentarza i słychać było jedynie dźwięk dzwonów. - TVPinfo...: Kondukt żałobny w Gdańsku i ...komentarz Karnowskiego... o pieniądzach, o braku ochrony, o braku karetki na miejscu...a wszystko pod hasłem "stop z mową nienawiści"...i tak żeby pokazując nic nie pokazać - czytamy. Fot. Twitter Fot. Twitter Fot. Twitter Fot. Twitter Fot. Twitter Fot. Twitter ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Doda pławy się w NIEWYOBRAŻALNYCH luksusach. Jak wygląda jej dom?
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Jutro pogrzeb Adamowicza. Służby obawiają się najgorszego
  4. „Ruch wyp*erdolenia Krystyny Pawłowicz w kosmos” dotarł do posłanki. Zaatakowała Owsiaka
  5. Ile lat ma Jarosław Kaczyński? Wiek już wkrótce może zmusić go do odejścia z polityki
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News