Poznaliśmy prawdziwe pochodzenie gwiazdy "Teleexpressu". Przecieramy oczy ze zdumienia

Poznaliśmy prawdziwe pochodzenie gwiazdy "Teleexpressu". Przecieramy oczy ze zdumienia Źródło: screenshot/TVP

Gwiazda TVP od dawna przyciąga wzrok dzięki swojej zjawiskowej urodzie. Kobieta zdradziła swój sekret i wyznała, skąd tak naprawdę pochodzi. Ciężko uwierzyć w tak niewiarygodną historię.

TVP pozwoliło zaistnieć jednej ze swoich gwiazd, kojarzonych głównie z Teleexpressem. Dziennikarka w końcu zdecydowała się opowiedzieć o swoich korzeniach. Losy jej rodziny nie tylko tłumaczą niezwykłą urodę, ale też są bardzo zdumiewające. Nie każdy może pochwalić się tak interesującymi dziejami swojego rodu.

Nikt się nie spodziewał, że popularne prezenterka ma takie korzenie. Jej historia zdumiewa

Gwiazda TVP niedawno opowiedziała o swoich korzeniach. Według słów Beaty Chmielowskiej-Olech, jej prapradziadek Antoni Łepkowski, miał okazję poznać Adama Mickiewicza, a nawet towarzyszył mu w podróżny do Konstantynopola. Właśnie tam mężczyzna poznał swoją żonę, Turczynkę. Z kolei ich syn, Jan, zakochał się w Clotilde Marketti, z którą później wziął ślub. Losy jej rodziny są bardzo ciekawe, niewiele bowiem osób może pochwalić się znajomością przodka z wieszczem narodowym. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w żyłach prezenterki płynie multikulturowa krew.

Egzotyczne korzenie są bardzo widoczne w nietypowej urodzie dziennikarki. Brzoskwiniowa karnacja, duże ciemne oczy i zgrabny nos są wynikiem połączenia kilku różnych kultur. To właśnie dzięki nim prezenterka TVP może chwalić się niespotykaną w Polsce, wyrazistą urodą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

Gwiazda TVP osiągnęła wielki sukces, teraz realizuje się jako matka

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVP z pewnością jest Beata Chmielowska-Olech. Prezenterka od lat jest związana z Teleexpressem, w którym wytrwała mimo licznych zmian. Dziś jest jedną z ulubionych dziennikarek Polaków, których zachwyca swoją charyzmatyczną i ciepłą postawą.

Prezenterka przeszła długą drogę po różnych szczeblach kariery, aż w końcu może cieszyć się stabilną posadą i sympatią widzów. Zdecydowanie jest kobietą sukcesu, ale najważniejsza dla niej rola to rola matki.

- Przyznaję, kiedyś posiadanie dziecka kojarzyło się mi z ogromnymi wyrzeczeniami, utratą figury, problemami. Wszystko zmieniło się jednak po urodzeniu syna i córki. Dzieciaki rzeczywiście wywracają świat do góry nogami i nic już nie jest takie samo, ale ten ogrom bezwarunkowej miłości i radości (...) rekompensuje wszystkie nieprzespane noce (...) - wyznała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magda Gessler schudła! Wymyśliła swoją dietę i wyeliminowała TEN produkt
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Polsat: Nagle podczas występu zmarł artysta na oczach widzów. Niewyobrażalna tragedia
  4. Kolejna uwielbiana postać zniknie z M jak miłość? Lekarze stoczą walkę o jej życie
  5. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Wiesz Net

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News