TVP uczyniło z Katarzyny Łaniewskiej jedną ze swych największych gwiazd. Znana między innymi z serialu „Plebania” artystka przeżywa właśnie niezwykle trudne chwile. W wyjściu z głębokiej żałoby pomagają jej jednak rodzina oraz przyjaciele, którzy wspierają ją, dając nadzieję na szczęśliwą przyszłość.

Katarzyna Łaniewska zdecydowanie nie miała łatwego życia prywatnego. Jej pierwsze, niezbyt udane małżeństwo zakończyło się w niezwykle przykrych okolicznościach – niespodziewanie dowiedziała się o zdradzie partnera z prezenterką telewizyjną, która mieszkała w tej samej kamienicy. Sytuacja pchnęła artystkę w stronę nałogu alkoholowego, z którym ostatecznie udało jej się jednak wygrać.

Z dnia na dzień artystka została sama z małą córką. Doskonale wiedziała, że musi zapewnić jej dobrą, stabilną przyszłość. Chociaż nie wierzyła już w miłość, los przygotował dla niej niesamowitą niespodziankę.

Jak odmieniło się życie gwiazdy TVP? To niesamowite

Kiedy prowadziła swój samochód, na maskę niespodziewanie wpadło trzech mężczyzn. Żona jednego z nich rodziła bowiem w pobliskim szpitalu, do którego nie miał jak się dostać. Łaniewska zawiozła go więc do kliniki, a jego przyjaciel zaprosił ją na kawę.

Andrzeja Błaszczaka aktorka poślubiła w 1984 roku. Zawsze wypowiadała się o nim w ciepły, pełen miłości sposób. Wspólnie doczekali się wnuków, a nawet prawnuków. W 2017 roku jej szczęście niespodziewanie jednak zgasło. Okazało się bowiem, że mąż artystki zachorował na nowotwór, który doprowadził do jego śmierci w kwietniu 2018 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze objawy choroby Przybylskiej były niegroźne. Tak możesz się przed nią uchronić

Prywatna tragedia Katarzyny Łaniewskiej

– Mąż zmarł. Trzymam się, bo ma być kręcona trzecia część „Kogla Mogla”, a obiecałam producentowi, że zagram i będę żyła. Tak więc mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję – wyznała gwiazda w rozmowie z mediami.

Chociaż aktorce trudno jest pozbierać się po śmierci ukochanego, w walce o lepszą przyszłość pomaga jej rodzina oraz przyjaciele. Wszyscy mają nadzieję, że zobaczą serialową babcię Józię z Plebanii w jeszcze niejednej filmowej roli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany gwiazdor disco polo będzie… politykiem! Fani są zdumieni
  2. Agnieszka Chylińska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Chodzi o samobójstwo
  3. Pamiętacie Nel z W pustyni i w puszczy? Dziś wygląda zjawiskowo
  4. Bollywood u stóp Beaty Tyszkiewicz! Tego o gwieździe nie wie prawie nikt

Czy oglądałeś/oglądałaś "Plebanię"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Zobacz również