TVP uczyniło z Katarzyny Łaniewskiej jedną ze swych największych gwiazd. Znana między innymi z serialu „Plebania” artystka, w której zagrała w nim kultową babcię Józię, przeżywa właśnie niezwykle trudne chwile. W wyjściu z głębokiej żałoby pomagają jej jednak rodzina oraz przyjaciele, którzy wspierają ją, dając nadzieję na szczęśliwą przyszłość.

Katarzyna Łaniewska, znana widzom przede wszystkim z serii „Plebania” zdecydowanie nie miała łatwego życia prywatnego. Jej pierwsze, niezbyt udane małżeństwo zakończyło się w niezwykle przykrych okolicznościach – niespodziewanie dowiedziała się o zdradzie partnera z prezenterką telewizyjną, która mieszkała w tej samej kamienicy. Sytuacja pchnęła artystkę w stronę nałogu alkoholowego, z którym ostatecznie udało jej się jednak wygrać.

Z dnia na dzień artystka została sama z małą córką. Doskonale wiedziała, że musi zapewnić jej dobrą, stabilną przyszłość. Chociaż nie wierzyła już w miłość, los przygotował dla niej niesamowitą niespodziankę.

Jak odmieniło się życie gwiazdy serialu „Plebania”? To niesamowite

Kiedy prowadziła swój samochód, na maskę niespodziewanie wpadło trzech mężczyzn. Żona jednego z nich rodziła bowiem w pobliskim szpitalu, do którego nie miał jak się dostać. Łaniewska zawiozła go więc do kliniki, a jego przyjaciel zaprosił ją na kawę.

Andrzeja Błaszczaka aktorka poślubiła w 1984 roku. Zawsze wypowiadała się o nim w ciepły, pełen miłości sposób. Wspólnie doczekali się wnuków, a nawet prawnuków. W 2017 roku jej szczęście niespodziewanie jednak zgasło. Okazało się bowiem, że mąż artystki zachorował na nowotwór, który doprowadził do jego śmierci w kwietniu 2018 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Jej leczenie może szokować!

Prywatna tragedia Katarzyny Łaniewskiej

– Mąż zmarł. Trzymam się, bo ma być kręcona trzecia część „Kogla Mogla”, a obiecałam producentowi, że zagram i będę żyła. Tak więc mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję – wyznała gwiazda w rozmowie z mediami.

Chociaż aktorce trudno jest pozbierać się po śmierci ukochanego, w walce o lepszą przyszłość pomaga jej rodzina oraz przyjaciele. Wszyscy mają nadzieję, że zobaczą serialową babcię Józię z Plebanii w jeszcze niejednej filmowej roli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lewandowska opowiedziała o strasznej chorobie! Kulisy tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  3. Odkryto zdjęcie Meghan Markle w królewskiej rezydencji . Wzrusza do łez, można się rozpłakać
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle ufne. Ludzie często ich wykorzystują
  5. Wieniawa nie ma litości. Oskarża o NAJGORSZĄ możliwą rzecz gwiazdę Pierwszej Miłości i Tańca z Gwiazdami

Czy oglądałeś/oglądałaś "Plebanię"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP