Co się dzieje z Patrykiem Vegą? Nagle schudł 40 kilo
Mikołaj Pilecki - 13 Grudnia 2018

Co się dzieje z Patrykiem Vegą? Nagle schudł 40 kilo

TVP współpracowało z nim przy okazji serialu "Pitbull", który ukazał się na antenie Dwójki. Dziś sam Jacek Kurski mógłby go nie poznać, a wszystko za sprawą niesamowitej transformacji, którą przeszedł. Patryk Vega schudł aż czterdzieści kilogramów!

TVP już w 2005 roku doceniła reżyserski zmysł i zamiłowanie do kina akcji Patryka Vegi. Powstały w 2005 roku serial "Pitbull" zdobył ogromną popularność i do dziś bywa wspominany, jak produkcja "tamtych, lepszych czasów" Telewizji Polskiej i polskiego kina w ogóle. Reżyser, który największą wielką sławę zdobył dopiero niedawno, oczywiście za sprawą kontrowersyjnych i dynamicznych obrazów, nie przestaje zaskakiwać, jeśli chodzi o angaż i wątki w swoich filmach. Ostatnio Vega zajmował się "Plagami Breslau", filmem i serialem z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Od czasu zdjęć, które przeprowadzono latem do premierowego spotkania, które odbyło się wczoraj, minęło sporo czasu, a reżyser bardzo się zmienił. Vega schudł 40 kilogramów i naprawdę nie przypomina siebie.

Patryk Vega wygląda jak Liroy

Minęło wiele miesięcy od momentu, w którym Vega zrobił sobie przerwę od show-biznesu. Skupiony na nadchodzącej premierze swojej kolejnej produkcji gwiazdor robił też wiele dla swojego zdrowia. W czasie, w którym był nieobecny dla dziennikarzy, zadbał o siebie i postawił na dietę i ćwiczenia. Od początku żywieniowego i sportowego reżimu schudł 40 kilogramów i zapowiada, że jego celem jest dobicie do 50 kilogramów. - Zrobiłem to dla zdrowia. Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Czułem się więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne, męskie decyzje. Nie jest lekko. Dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40 kilogramów! Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświęcić, bo jest naprawdę super! Tak dobrze nie czułem się od 20 lat - powiedział w rozmowie z "Plejadą". Fani natychmiast zwrócili uwagę na fakt, że Vega wygląda teraz jak popularny raper i od trzech lat poseł na Sejm RP, Piotr Liroy-Marzec. Trudno nie zgodzić się z taką oceną.

Kiedyś współpracował z TVP, dziś jest marką samą w sobie

Serial "Pitbull" z 2005 okazał się wielkim sukcesem. Produkowany do 2008 roku doczekał się premiery nawet za granicą. Serial poprzedzony został filmem o tym samym tytule. Po wielu latach powrócono do historii warszawskich policjantów, którzy pojawili się na ekranie ponownie w 2016 roku. Ostatni film z serii ukazał się w tym roku. Vega znany jest z brutalności i ostrego języka. Reżyser nie unika trudnych zagadnień i dynamicznych scen. Krytyce jednak podlega to, jak wyprodukowane zostały jego najnowsze dzieła. Zwrócono uwagę na zbytnią sensacyjność i brak strony artystycznej. Niemniej wszystko, do czego przyłoży rękę, staje się hitem.TVP Fot. YouTube/Telewizja - ATV sp. z o.oZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! Telewizja śniadaniowa to za mało
  2. Wiemy, kto poprowadzi Big Brothera! Szokująca decyzja TVN-u
  3. Łzy, rozpacz, smutek. Bez niego Taniec z Gwiazdami nigdy nie będzie taki sam. Wspomnijmy go
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
ZAMIANA
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News