Kompromitująca wpadka w "Wiadomościach" TVP. Paskowy się nie popisał

Kompromitująca wpadka w "Wiadomościach" TVP. Paskowy się nie popisał

Nie od dziś wiadomo, że paskowy Wiadomości TVP jest wybitnie uzdolniony, jeśli chodzi o wpadki. Tym razem serwis informacyjny zaliczył przez pasek ogromną kompromitację.

Tym razem paskowy z TVP przeszedł samego siebie. Chciał napisać o postaci, którą znają wszyscy na świecie, a przypadkowo stworzył kogoś zupełnie nowego. Jak mogło dość do takiej pomyłki?

Paskowy Wiadomości TVP znów zaliczył wpadkę

W "Wiadomościach" pojawiło się nazwisko Kim Dzong Un, przywódcy Korei Północnej. Niestety, paskowy zamiast napisać je poprawnie, nazwał go: "Kim Dzon Un". Gdyby coś takiego wydarzyło się w kraju polityka, odpowiedzialny za pomyłkę człowiek, miałby naprawdę poważne problemy. Oczywiście, w internecie momentalnie pojawiły się komentarze na temat kolejnej wpadki na pasku informacyjnym w TVP. "Tymczasem alternatywna rzeczywistość w WiadomosciTVP tworzy nowe osoby. Kim DZON Un słyszeliście o kimś takim?" - napisał jeden z użytkowników Twittera. Trzeba przyznać, że przez takie wpadki przestają być pojmowane jako pewne źródło informacji. TVP Drastyczna pomyłka w TVP, fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krawczyk pod ostrym ostrzałem! „Oszukał nas” (VIDEO)
  2. ŻENADOMETR eksplodował! To co się dzieje w Opolu to jakaś porażka
  3. Gwiazda TVN przerywa milczenie! Oskarżają ją o sprzedawanie się za pieniądze
  4. Kukulska ma powody do obaw. Wokalistka drży o własną córkę
  5. Media o tym nie informowały. Nieznany fakt z życia Anny Jantar
Źródło: Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News