Miał przed sobą całe życie. Nie żyje, rodzina i mieszkańcy we łzach

Miał przed sobą całe życie. Nie żyje, rodzina i mieszkańcy we łzach

TVP Olsztyn od początku informowało o akcji poszukiwawczej 19-letniego Radosława. Chociaż wszyscy do końca mieli nadzieję, że chłopak odnajdzie się cały i zdrowy, to finał tej historii jest tragiczny. Młody mężczyzna nie żyje. Rodzina i mieszkańcy Olsztyna pogrążeni są w żałobie.

Chociaż w akcję poszukiwawczą 19-letniego, zaginionego Radosława zaangażowało się nawet TVP Olsztyn, to nie udało się odnaleźć młodego mężczyzny żywego. Finał tej historii jest niesamowicie tragiczny. Trudno sobie wyobrazić, co w tej chwili czuje rodzina. Nocą, w Olsztynie, ze zbiornika wodnego płetwonurkowie wyłowili ciało nastolatka. Chłopaka szukano przez półtora miesiąca, ale nikt nie spodziewał się aż tak tragicznego zakończenia tej sprawy.

TVP: Poszukiwania Radosława zakończone. Znaleziono ciało

Radosław zaginął w Sylwestra, kiedy to nieoczekiwanie, przed północą oddalił się od grupy znajomych, z którymi spędzał ten wyjątkowy wieczór. Już następnego dnia rodzina zawiadomiła policję, a sprawą zainteresował się lokalny oddział TVP. Również znajomi chłopaka zaangażowali się w szukanie młodego mężczyzny. Stworzyli nawet zbiórkę pieniężną, której skutek miał być przeznaczony na szukanie Radka. Niestety, poszukiwania przyniosły najgorszy możliwy wynik - mężczyzna nie żyje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zwłoki wyłowiono ze zbiornika wodnego na obszarze, który policja wytypowała. Od samego początku prowadziliśmy działania zakrojone na szeroką skalę, w naszej komendzie powołano specjalną grupę poszukiwawczą. Niespełna dwa tygodnie temu zwróciliśmy się o pomoc do Grupy Specjalnej Płetwonurków RP z Katowic i to oni odnaleźli ciało poszukiwanego - mówił rzecznik  prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Bardzo współczujemy rodzinie zmarłego Radosława.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: TVP Olsztyn Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News