W TVP zamiast wspominać Olszewskiego, zaczęli atakować Tuska

W TVP zamiast wspominać Olszewskiego, zaczęli atakować Tuska

TVP po raz kolejny budzi niesmak wielu widzów. W ostatnim czasie w jednym z programów wspominano zmarłego niedawno premiera Jana Olszewskiego. Telewizja Polska wykorzystała tę okazję, aby zaatakować Donalda Tuska.

TVP nie przestaje zaskakiwać swoich odbiorców. Nie jest tajemnicą, że w telewizji publicznej bardzo często krytykowana jest opozycja oraz wrogowie aktualnej partii rządzącej. Jednak tym razem wykorzystano okoliczności pogrzebu byłego premiera Jana Olszewskiego, aby skrytykować Donalda Tuska. Wspomnieniowy program o Janie Olszewskim miał na celu upamiętnić tego wybitnego polityka, jednak stał się kolejną okazją do krytyki przeciwników PiS. W dniu pogrzebu premiera do studia TVP Info zaproszono gości specjalnych, którzy mieli wspominać zasłużonego polityka. Program o charakterze sentymentalnym stał się jednak przestrzenią do krytyki rządów Donalda Tuska. Prawicowy publicysta Krzysztof Wyszkowski nie poprzestał na upamiętnieniu Jana Olszewskiego. Postanowił mówić o Donaldzie Tusku i jego błędach.

TVP wykorzystuje okazję - zamiast wspominania Olszewskiego była krytyka Donalda Tuska

Prawicowy publicysta nie pozostawił suchej nitki na szefie Rady Europejskiej. Nazwał go liderem postkomunistycznego układu, który w tej chwili usiłuje w Polsce odzyskać stracone pozycje. Wskazał go jako osobę odpowiedzialną za aferę FOZZ czy pieniądze ukradzione państwu na formowanie KLD. - Za wszystkimi aferami stoi Donald Tusk – mówił na antenie Krzysztof Wyszkowski, a pozostali uczestnicy debaty wydawali się zakłopotani jego wypowiedziami. Do opinii byłego działacza "Solidarności" przyłączył się Antoni Macierewicz. Jego wypowiedzi również nie miały nic wspólnego ze wspominaniem wielkiego polityka. On także wolał skupić się na Donaldzie Tusku. - Wysiłki agentury wpływu, wysiłki takich właśnie ludzi, jak Donald Tusk i jemu podobni, są częścią oporu przeciwko uwolnieniu Polski od dominacji rosyjskiej – mówił polityk w programie TVP Info.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych. W TVP Info atakowali szefa Rady Europejskiej

W ubiegłą sobotę pożegnano premiera Jana Olszewskiego. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyły najważniejsze osoby w państwie. Tłum ludzi oddał hołd zmarłemu politykowi na placu Zamkowym w Warszawie. Uczestnicy debaty TVP również brali udział w tych wydarzeniach. Jak się jednak okazało, od zadumy i wspominania dokonań zmarłego premiera ważniejsza była dla nich krytyka Donalda Tuska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest partner Roberta Biedronia? Są ze sobą już 17 lat!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni? Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Na Temat Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News